Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

SUPER PREZENT – "HARRY POTTER i CZARA OGNIA"! TYLKO 123,00 PLN

0 views
Skip to first unread message

deSignet

unread,
Dec 5, 2005, 10:33:41 AM12/5/05
to
Nowość na rynku gier - wspaniały prezent gwiazdkowy!

"HARRY POTTER i CZARA OGNIA"
http://designet.pl/product_info.php?products_id=206

Główne cechy

Magia filmu:
Czarodziejski świat Harry'ego Pottera staje się rzeczywistością dzięki
bohaterom, którzy wyglądają jak ich filmowi odpowiednicy. Ta gra
gwarantuje kinową atmosferę, urzekającą rozgrywkę, a także interaktywne
przeżycia, których wprost nie można sobie odmówić.

Więcej, lepszej magii:
Zapoznaj się z zupełnie nowym systemem czarów i rzucaj potężne zaklęcia.
Pora zostać prawdziwym mistrzem magii!

Kooperatywna rozgrywka:
Po raz pierwszy w historii serii istnieje możliwość połączenia sił z
przyjaciółmi. Przenieście się wspólnie do świata Harry'ego Pottera,
rzucajcie czary i stwórzcie jeszcze bardziej potężną magię.

Fascynujący system nagradzania:
Zwiększ moc Harry'ego, Rona i Hermiony za pomocą specjalnych kart
kolekcjonerskich.

Szukasz nowej gry?
Znajdziesz ją u nas!

A jeśli jeszcze nie mamy jej w ofercie - daj nam znać - specjalnie dla
Ciebie szybko się w niej znajdzie!

Zapraszamy do naszego sklepu online:
http://www.designet.pl

Jesteśmy również na allegro:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1399001

pozdrawiamy
Zespół deSignet


Tomasz Pyra

unread,
Dec 5, 2005, 10:40:03 AM12/5/05
to
deSignet napisał(a):

> pozdrawiamy
> Zespół deSignet

Pozarawiamy rowniez, mam tylko pytanie.
Po co wpisaliscie USUNAC w swoj adres e-mail? Nie mozna Wam przez to
przeslac pozdrowien e-mailem.
Czy prawdziwy adres to bi...@designet.pl ?

[Bl@jo]

unread,
Dec 5, 2005, 12:52:21 PM12/5/05
to
Użytkownik "deSignet" <bi...@designetUSUNAC.pl> napisał w wiadomości
news:dn1mko$f91$2...@news.onet.pl...

bi...@designet.pl albo in...@designet.pl a moze kon...@designet.pl w wersji
angielskiej dobrze brzmi off...@designet.pl
to tyle na temat Waszego maila :)

> Główne cechy ... waszego sklepu to: amatorszczyzna... sklep z szablonu.

> Szukasz nowej gry?
> Znajdziesz ją u nas!

Won!

Napisalem do admina Allegro....

> pozdrawiamy
> Zespół deSignet

Ja tez pozdrawiam!

Andrzej

unread,
Dec 5, 2005, 4:31:49 PM12/5/05
to
[Bl@jo] napisał(a):

> Użytkownik "deSignet" <bi...@designetUSUNAC.pl> napisał w wiadomości
> news:dn1mko$f91$2...@news.onet.pl...
>
> bi...@designet.pl albo in...@designet.pl a moze kon...@designet.pl w wersji
> angielskiej dobrze brzmi off...@designet.pl
> to tyle na temat Waszego maila :)
to chyba lepiej tak brzmi ;)

bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl
bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl

Tomasz Pyra

unread,
Dec 5, 2005, 5:06:55 PM12/5/05
to
Andrzej napisał(a):

> bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl

[...]

A mozesz powiedziec po co tyle razy?

[Bl@jo]

unread,
Dec 5, 2005, 5:11:29 PM12/5/05
to

Chmiel

unread,
Dec 5, 2005, 5:29:11 PM12/5/05
to
[Bl@jo] wrote:
>>bi...@designet.pl in...@designet.pl kon...@designet.pl off...@designet.pl

Ciekawe że "serwis" działa od kilku dni :D
a już można spam słać. szczegolnie z adresów:

bi...@designet.pl
albo
in...@designet.pl
oraz
kon...@designet.pl
lub po angielsku
off...@designet.pl

Andrzej

unread,
Dec 6, 2005, 1:31:13 AM12/6/05
to
Tomasz Pyra napisał(a):

Bo pomyslalem ze tak jest bardzej magicznie

Andrzej

Robert Jaskula

unread,
Dec 6, 2005, 3:09:59 AM12/6/05
to
Andrzej wrote:
> [Bl@jo] napisał(a):
>
>> Użytkownik "deSignet" <bi...@designetUSUNAC.pl> napisał w wiadomości
>> news:dn1mko$f91$2...@news.onet.pl...
>>
>> bi...@designet.pl albo in...@designet.pl a moze kon...@designet.pl w
>> wersji
>> angielskiej dobrze brzmi off...@designet.pl
>> to tyle na temat Waszego maila :)
>
> to chyba lepiej tak brzmi ;)

[CIACH]

Szkoda tylko, ze to nie dziala.
Kiedys zalozylem sobie konto na WP.
Wkleilem adres kilkadziesiat razy na kilku grupach.
I co? I nic. Zero. Nie dostalem zadnego spamu.
Co innego zarejestrowac taki adres na jakiejs porno stronce.
Albo w serwisie, w ktorym "zarabia" sie kase za klikanie czy inne
odbieranie wiadomosci.
Ale komu by sie chcialo...
--
Robert Jaskula

[Bl@jo]

unread,
Dec 6, 2005, 3:26:46 AM12/6/05
to
> Bo pomyslalem ze tak jest bardzej magicznie

Ale wtedy roboty moga nie szczytac... raz starczy :)

celerrimus

unread,
Dec 6, 2005, 3:43:05 AM12/6/05
to
Robert Jaskula napisał(a):

> Szkoda tylko, ze to nie dziala.
> Kiedys zalozylem sobie konto na WP.
> Wkleilem adres kilkadziesiat razy na kilku grupach.
> I co? I nic. Zero. Nie dostalem zadnego spamu.
> Co innego zarejestrowac taki adres na jakiejs porno stronce.
> Albo w serwisie, w ktorym "zarabia" sie kase za klikanie czy inne
> odbieranie wiadomosci.
> Ale komu by sie chcialo...

oj, dziala, dziala, 98% spamu dostaje na stary adres wlasnie na wp,
ktory kiedys pare lat temu dosc niechybnie w usenecie wykorzystywalem
bez zabezpieczen. mowa tu o klikunastu listach dziennie.

pozdrawiam serdecznie

Janko Muzykant

unread,
Dec 6, 2005, 6:29:23 AM12/6/05
to
> oj, dziala, dziala, 98% spamu dostaje na stary adres wlasnie na wp,
> ktory kiedys pare lat temu dosc niechybnie w usenecie wykorzystywalem
> bez zabezpieczen. mowa tu o klikunastu listach dziennie.

A wysłalibyście tam kilka instalek Linuksa, zamiast ciurlać się z mailem...

--
pozdrawia Adam
foto, muzyka i inne: www.adamsmialek.prv.pl

Message has been deleted

celerrimus

unread,
Dec 6, 2005, 9:26:00 AM12/6/05
to
Janko Muzykant napisał(a):

>> oj, dziala, dziala, 98% spamu dostaje na stary adres wlasnie na wp,
>> ktory kiedys pare lat temu dosc niechybnie w usenecie wykorzystywalem
>> bez zabezpieczen. mowa tu o klikunastu listach dziennie.
>
> A wysłalibyście tam kilka instalek Linuksa, zamiast ciurlać się z mailem...
>

nie za bardzo chyba rozumiem, komu wyslac isntalki linuxa?? :|

pozdrawiam serdecznie

Janko Muzykant

unread,
Dec 6, 2005, 10:56:12 AM12/6/05
to
> nie za bardzo chyba rozumiem, komu wyslac isntalki linuxa?? :|

Temu misiu, co harruje i potteruje na grupach.

Lukasz Kozicki

unread,
Dec 6, 2005, 11:57:52 AM12/6/05
to
Janko Muzykant wrote:

> A wysłalibyście tam kilka instalek Linuksa, zamiast ciurlać
> się z mailem...

A nie sądzisz że stosowanie takich metod to zniżanie się
do poziomu spamera?

Pozdr,
--
ŁK


Janko Muzykant

unread,
Dec 6, 2005, 2:18:53 PM12/6/05
to
>> A wysłalibyście tam kilka instalek Linuksa, zamiast ciurlać
>> się z mailem...
>
> A nie sądzisz że stosowanie takich metod to zniżanie się
> do poziomu spamera?

Jeśli nie wysyła się tego tam, gdzie spamer wysyła spam to nie.
Poza tym to tylko propozycja, mnie się nie chce.

Robert Jaskula

unread,
Dec 7, 2005, 5:22:00 AM12/7/05
to

Dostaje kilkadziesiat.
Dlatego w zasadzie nie uzywam tego adresu.
Ale sam jestem sobie winny. Bylem kiedys naiwny i myslalem, ze da sie
zarobic jakas kase na klikaniu czy innych takich. No i zapisalo mi adres
w kilku miejscach...
Tym niemniej nadal uwazam, ze wpisywanie adresu w tresci wiadomosci
niewiele daje. Przynajmniej w krotkim czasie. Moze po kilku miesiacach...
--
Robert Jaskula

0 new messages