nosze sie z zamiarem kupna rolet do plastikowych okien (szer. kwatery
ok. 50 cm, wysokosc ok. 140 cm), czy ktos z Was moglby polecic jakas firme?
Zrobilam sobie szacunkowa wycene na stronie jednej firmy z Krakowa
(Roltis bodajze) i za 4 rolety wyszlo ok. 500 zl, nie wiem, czy to duzo,
czy nie.
Jesli macie jakies sprawdzone firmy, bede wdzieczna za namiary.
Pozdrawiam,
Kinga
http://www.promyk.krakow.pl/ofir.htm
Prawie dwa razy taniej niż w innych firmach, a jakość bardzo przyzwoita.
Jedyny mankament jest taki, że wybór jest mniejszy niż u konkrecji
jednak pewnie wybierzesz coś dla siebie.
Mamak z Galicji
zamawialem w
http://www.d-d.com.pl/index.php
ceny nie pamietam bo to bylo ze 4 lata temu
Mieli stanowisko w Castoramie, ale mozna tez bezposrednio. W cenie dowoz -
defaultowo do miejsca skad zamawiano - Castorama, ale mi przywiezli do domu.
Dodatkowo pamietam bardzo dobry kontakt z szefem produkcji (tlumaczyl sie z
malego opoznienia :)
--
Wojtek
Pozdrowienia
Dziekuje Wam za odpowiedzi!
K.
Pozdrawiam,
Kinga