Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

[GwK] rolety tekstylne w kasetkach

1 view
Skip to first unread message

Kinga Rydzewska

unread,
Apr 16, 2009, 5:20:39 AM4/16/09
to
Witam,

nosze sie z zamiarem kupna rolet do plastikowych okien (szer. kwatery
ok. 50 cm, wysokosc ok. 140 cm), czy ktos z Was moglby polecic jakas firme?

Zrobilam sobie szacunkowa wycene na stronie jednej firmy z Krakowa
(Roltis bodajze) i za 4 rolety wyszlo ok. 500 zl, nie wiem, czy to duzo,
czy nie.

Jesli macie jakies sprawdzone firmy, bede wdzieczna za namiary.

Pozdrawiam,
Kinga

Mamak z Galicji

unread,
Apr 16, 2009, 1:59:44 PM4/16/09
to
Kinga Rydzewska pisze:
> Witam,
>
>

http://www.promyk.krakow.pl/ofir.htm


Prawie dwa razy taniej niż w innych firmach, a jakość bardzo przyzwoita.
Jedyny mankament jest taki, że wybór jest mniejszy niż u konkrecji
jednak pewnie wybierzesz coś dla siebie.

Mamak z Galicji

Kenny

unread,
Apr 16, 2009, 4:27:58 PM4/16/09
to

zamawialem w
http://www.d-d.com.pl/index.php
ceny nie pamietam bo to bylo ze 4 lata temu

Mieli stanowisko w Castoramie, ale mozna tez bezposrednio. W cenie dowoz -
defaultowo do miejsca skad zamawiano - Castorama, ale mi przywiezli do domu.

Dodatkowo pamietam bardzo dobry kontakt z szefem produkcji (tlumaczyl sie z
malego opoznienia :)

--
Wojtek
Pozdrowienia


Kinga Rydzewska

unread,
Apr 17, 2009, 4:35:42 AM4/17/09
to

>
> zamawialem w
> http://www.d-d.com.pl/index.php
> ceny nie pamietam bo to bylo ze 4 lata temu
>
> Mieli stanowisko w Castoramie, ale mozna tez bezposrednio. W cenie dowoz -
> defaultowo do miejsca skad zamawiano - Castorama, ale mi przywiezli do domu.
>
> Dodatkowo pamietam bardzo dobry kontakt z szefem produkcji (tlumaczyl sie z
> malego opoznienia :)
>


Dziekuje Wam za odpowiedzi!

K.

Kinga Rydzewska

unread,
Apr 17, 2009, 5:45:56 AM4/17/09
to

>>
>
> http://www.promyk.krakow.pl/ofir.htm
>
>
> Prawie dwa razy taniej niż w innych firmach, a jakość bardzo przyzwoita.
> Jedyny mankament jest taki, że wybór jest mniejszy niż u konkrecji
> jednak pewnie wybierzesz coś dla siebie.
>
Bardzo Ci dziekuje, faktycznie znaczniej taniej, pewnie sie na nich
zdecyduje.

Pozdrawiam,
Kinga

0 new messages