Niedługo zacznę sprzedawać takie rzeczy w moim sklepie internetowym na
http://www.noweklimaty.com/sklep i jeśli kogoś interesuje współpraca, to
proszę o kontakt.
Jeśli macie znajomych, którzy robią takie rzeczy, to dajcie im znać,
może coś się z tego urodzi!
Grzegorz
noweklim...@WYTNIJwp.pl
>Poszukuję na terenie Krakowa lub okolic osoby, które robią amatorsko lub
>pół zawodowo niedrogą biżuterię, ozdoby, gadżety itp.
Może tym się zainteresuj:
http://www.zellestyle.com/catalog/index.htm
:-)
--
Pozdrawiam, M.Ok.
Szczególnie to:
http://fractalspin.com/index.php?main_page=product_info&products_id=73
Dzięki, czegoś w tym stylu szukam tylko tu, w Krakowie.
Pozdrawiam!
Grzegorz
noweklim...@WYTNIJwp.pl