pozdr:)
> -----Original Message-----
> From: TP [mailto:tomaszp...@poczta.onet.pl]
> Posted At: Tuesday, December 31, 2002 11:35 AM
> i jedyny ratunek to stary sprawdzony sposób szare mydło :)
Jeny !!! Toz to ciemnota jakich nie wiele !
Spytaj weta !
Poza tym na poczatek wystarczy czysta woda/biezaca.
> Przykład z mojej hodowli : wykompałem mojego psiaka
> w wieku 3 lat szamponem dla psów wysokiej marki
Widocznie TEn mu nie odpowiadal .. mozna poszukac
innych, niealerizujacych wyrobow.
K.
> Widocznie TEn mu nie odpowiadal .. mozna poszukac
> innych, niealerizujacych wyrobow.
Teraz już można zrobić ph psiej skóry i na tej podstawie dobrac odpowiedni
szampon.
Pozdrawiam
Toffi
Pozdrawiam i wykąp psiaka, a nie siedź z brudasem w domu:-)
Gosia>
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
Psa powinno się kąpać co pół roku ale nie jest to reguła.Pozatym
wypowiedzi poniższe są cokolwiek dziwne.Chyba chodzi o kąpiel czyli
wyczyszczenie dokładne skóry psa.
Natomiast jeśli chodzi o powroty brudnego pieska do domu to nic nie
stoi na przeszkodzie wsadzić do wanny i spłukać go wodą.
Heh tak to by mój pies nie mógł ze mną wyjść na spacer jak deszcz pada
że nie wspomne o codziennych letnich kompielach w rzeczce nieopodal
naszej działki.:)
z poważaniem
pees
> Psa powinno się kąpać co pół roku ale nie jest to reguła.Pozatym
> wypowiedzi poniższe są cokolwiek dziwne.Chyba chodzi o kąpiel czyli
> wyczyszczenie dokładne skóry psa.<
a jednak psa lepiej nie kapac i nie ma nic dziwnego w tych wypowiedziach.
Dokladne wyczyszczenie skory psa mozna osiagnac przez szczotkowanie. Jesli pies
wraca zablocony ze spaceru, lepiej go dokladnie wytrzec i wyszczotkowac.
A kapiel psa w rzece to nie to samo co kapanie go z uzyciem szamponu czy mydla.
katarzyna
>a jednak psa lepiej nie kapac i nie ma nic dziwnego w tych wypowiedziach.
>Dokladne wyczyszczenie skory psa mozna osiagnac przez szczotkowanie. Jesli pies
>wraca zablocony ze spaceru, lepiej go dokladnie wytrzec i wyszczotkowac.
>A kapiel psa w rzece to nie to samo co kapanie go z uzyciem szamponu czy mydla.
Właśnie to chciałem powiedzieć chyba się żle zrozumieliśmy .A i
świetnie że zwróciłaś uwagę na szczotkowanie to bardzo ważne.
z poważaniem
pees
> Szczeniaka można normalnie wykąpać, jeśli zajdzie taka potrzeba, tylko
teraz
> trzeba go bardzo porządnie wysuszyć, bo się przeziębi albo jeszcze co
gorszego.
Wreszcie głos rozsądku bo juz zaczynalam sie martwic:-)) Mam 3 miesiecznego
frotena i froten jak to froten kocha wode w kazdej postaci i lamentuje na
caly glos jesli wchodze do wanny/pod prysznic bez niego. Po prostu lubi sie
moczyc - ta rasa chyba tak ma, prawda? Pamietam frotena nr 1, ktory na widok
jakiegokolwiek akwenu wodnego od kałuzy przez wanne az po staw wlazil tam
caly szczesliwy:-)))
HaNkA I WoDnY PiEs