Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

lsniaca siersc

0 views
Skip to first unread message

Adam

unread,
Oct 5, 2006, 7:31:34 PM10/5/06
to
Witam wszystkich
Czy znacie jakąś metodę żeby pies miał piękną błyszczącą sierść nie
stosując jakiś tam lakierów itp..chodzi mi o zadbanego psa
pozdrawiam
Adam

ewka

unread,
Oct 6, 2006, 12:46:40 AM10/6/06
to
Użytkownik "Adam" <kilch...@wp.pl> napisał w wiadomości
news:eg44p0$1cf$1...@nemesis.news.tpi.pl...

> Witam wszystkich
> Czy znacie jakąś metodę żeby pies miał piękną błyszczącą sierść nie
> stosując jakiś tam lakierów itp..chodzi mi o zadbanego psa

Ja mam dobcie i ma sliczna blyszcaca siersc, daje jej raz w tyg surowe samo
zoltko i codziennie do posilku (ja gotuje jedzonko) lyzeczke oliwy z oliwek.

--
pozdr,
ewka


GR

unread,
Oct 6, 2006, 2:59:12 AM10/6/06
to
>> Witam wszystkich
>> Czy znacie jakąś metodę żeby pies miał piękną błyszczącą sierść nie
>> stosując jakiś tam lakierów itp..chodzi mi o zadbanego psa
>
> Ja mam dobcie i ma sliczna blyszcaca siersc, daje jej raz w tyg surowe
> samo zoltko i codziennie do posilku (ja gotuje jedzonko) lyzeczke oliwy z
> oliwek.
>

zdecydowanie dobra karma i witaminy!
pozdr.
s.


Agnieszka Preiss

unread,
Oct 6, 2006, 3:57:32 AM10/6/06
to
GR napisał(a):

> zdecydowanie dobra karma i witaminy!

a nie za duzo tego?
u mnie dobra karma jest - super premium - ale podczas intensywnego
linienia nie ma szans, siersc zrobila sie matowa i zdecydowanie gorsza.
Poki co psice wykapalam porzadnie, daje tez raz w tyg surowe zoltko i 2
razy w tyg siemie lniane (zalewane wrzatkiem dzieki czemu powstaja 'glutki')

> pozdr.
> s.

pozdrawiam
Agnieszka

Ann

unread,
Oct 6, 2006, 4:44:08 AM10/6/06
to

Użytkownik "Adam" <kilch...@wp.pl> napisał w wiadomości
news:eg44p0$1cf$1...@nemesis.news.tpi.pl...
> Czy znacie jakąś metodę żeby pies miał piękną błyszczącą sierść nie
> stosując jakiś tam lakierów itp..chodzi mi o zadbanego psa

Oliwa z oliwek, siemie lniane. Sa jeszcze takie kapsulki Gammolen czy jakos
tak. U mojego psa bylo jeszcze cos takiego, ze setery podobno nie trawia
kaszy jeczmiennej. Maks mial lupiez, matowa siersc, chociaz mu gotowalam i
dostaje suche. Jak przeszlam na kasze gryczana to powoli sie poprawia.
Lupiez zniknal i siersc sie wygladza. Nie mialam pojecia, ze jeczmienna jest
zla.

Pozdrawiam
Ann


Adam

unread,
Oct 6, 2006, 8:01:13 AM10/6/06
to
Ann napisał(a):

> Użytkownik "Adam" <kilch...@wp.pl> napisał w wiadomości
> news:eg44p0$1cf$1...@nemesis.news.tpi.pl...
>> Czy znacie jakąś metodę żeby pies miał piękną błyszczącą sierść nie
>> stosując jakiś tam lakierów itp..chodzi mi o zadbanego psa
>
> Oliwa z oliwek, siemie lniane. Sa jeszcze takie kapsulki Gammolen czy jakos
> tak. [..]
>
> Pozdrawiam
> Ann
>
>

dziekuje wszystkim za odpowiedzi, ja stosuje siemie lniane i...gazete,
tak tak, gazete i to zeby nie blyszczaca. Po prostu raz na jakis czas
wycieram gazeta siersc psa, przy tym siersc nablyszcza sie jego wlasnym
tluszczem, efekt piorunujacy:)

pozdrawiam wszystkich
Adam

Aga

unread,
Oct 6, 2006, 8:28:12 AM10/6/06
to

> dziekuje wszystkim za odpowiedzi, ja stosuje siemie lniane i...gazete,
> tak tak, gazete i to zeby nie blyszczaca. Po prostu raz na jakis czas
> wycieram gazeta siersc psa, przy tym siersc nablyszcza sie jego wlasnym
> tluszczem, efekt piorunujacy:)
>
> pozdrawiam wszystkich
> Adam

pomyslu z gazeta jeszcze nie sluszalam... moze sprubuje :D
ja daje dobra karme, witaminki i co jakis czas jajko
ale okres linienia trzeba poprostu przeczekac

ewka

unread,
Oct 6, 2006, 9:37:52 AM10/6/06
to
Użytkownik "Aga" <agaha...@gmail.com> napisał w wiadomości
news:1160137692....@e3g2000cwe.googlegroups.com...

Ja jak jest okres linienia to czesciej, czasem nawet codziennie (mimo ze
dobka wystarczy raz na tydzien) szczotkuje, zalezy od dlugosci wlosa, ja mam
takie gumowe zgrzebelko i wyrywa wszystkie martwe wloski, zastaja tylko
zdrowe lasniace wiec nawet wtedy wyglada ladnie. Co do karmy, to rano i
wieczorem dojada Purine Pro Plan. Witamin teraz zadnych nie stosuje,
wczesniej jak byla mlodsza miala Can-Vit.

--
pozdr,
ewka


0 new messages