Ja mam dobcie i ma sliczna blyszcaca siersc, daje jej raz w tyg surowe samo
zoltko i codziennie do posilku (ja gotuje jedzonko) lyzeczke oliwy z oliwek.
--
pozdr,
ewka
zdecydowanie dobra karma i witaminy!
pozdr.
s.
> zdecydowanie dobra karma i witaminy!
a nie za duzo tego?
u mnie dobra karma jest - super premium - ale podczas intensywnego
linienia nie ma szans, siersc zrobila sie matowa i zdecydowanie gorsza.
Poki co psice wykapalam porzadnie, daje tez raz w tyg surowe zoltko i 2
razy w tyg siemie lniane (zalewane wrzatkiem dzieki czemu powstaja 'glutki')
> pozdr.
> s.
pozdrawiam
Agnieszka
Oliwa z oliwek, siemie lniane. Sa jeszcze takie kapsulki Gammolen czy jakos
tak. U mojego psa bylo jeszcze cos takiego, ze setery podobno nie trawia
kaszy jeczmiennej. Maks mial lupiez, matowa siersc, chociaz mu gotowalam i
dostaje suche. Jak przeszlam na kasze gryczana to powoli sie poprawia.
Lupiez zniknal i siersc sie wygladza. Nie mialam pojecia, ze jeczmienna jest
zla.
Pozdrawiam
Ann
dziekuje wszystkim za odpowiedzi, ja stosuje siemie lniane i...gazete,
tak tak, gazete i to zeby nie blyszczaca. Po prostu raz na jakis czas
wycieram gazeta siersc psa, przy tym siersc nablyszcza sie jego wlasnym
tluszczem, efekt piorunujacy:)
pozdrawiam wszystkich
Adam
pomyslu z gazeta jeszcze nie sluszalam... moze sprubuje :D
ja daje dobra karme, witaminki i co jakis czas jajko
ale okres linienia trzeba poprostu przeczekac
Ja jak jest okres linienia to czesciej, czasem nawet codziennie (mimo ze
dobka wystarczy raz na tydzien) szczotkuje, zalezy od dlugosci wlosa, ja mam
takie gumowe zgrzebelko i wyrywa wszystkie martwe wloski, zastaja tylko
zdrowe lasniace wiec nawet wtedy wyglada ladnie. Co do karmy, to rano i
wieczorem dojada Purine Pro Plan. Witamin teraz zadnych nie stosuje,
wczesniej jak byla mlodsza miala Can-Vit.
--
pozdr,
ewka