Moze jednak zawiez ja do weta... Jak sie gdzies zaszyje to bedzie cierpiec i
nikt jej nie znajdzie.
I napisz jeszcze cos ...
Pozdrawiam Gunia+2 kicie
*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--
Zapraszam na strony http://republika.pl/pigunia
http://republika.pl/guniapos
*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--
> Czy sa moze jakies witaminy , ktore by ja uodpornily ?
Są witaminy Gimpeta i nietylko, koty chętnie je jedzą, ale nie wiem
czy uodporniają. Może biostymina? Ale to zastrzyki i i tak lepiej
skonsultuj się z doktorem.
> Jestem ciekawy jak wyglada przebieg dokladny anginy
> u kota.
Jak pierwszy raz się z nią spotkałam, myślałam, że kot sie czymś
udławił - wymiotował i robił wrażenie, jakby koniecznie chciał pozbyc się
czegoś z gardła, taki kaszel. Przeszło po kilku zastrzykach.
Najprawdopodbniej sama wtedy spowodowałam chorobę, bo nie
wiedziałam jeszcze, że zwierzętom nie można dawać jedzenia wprost
z lodówki :-(
Dużo zdrowia
Krych&Co(ty)