Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Angina u kota?

0 views
Skip to first unread message

pietro

unread,
Mar 22, 2001, 3:57:50 PM3/22/01
to
Prosze o porade. Od dwoch dni kotka ciezarna podworkowa nie chce jesc.
Wymiotowala. zjadla najwyzej maly kawalek kurczaka. Myje sie i drapie co
wskazuje ze nie jest jeszcze jej zupelnie obojetne jak wyglada czyli dba
mimo wszystko o czystosc. Do jedzenia jak rzuce przez okno idzie ale tylko
wacha i sie oblizuje. Nie chce przyjsc za bardzo do mnie a wczesniej
przychodzila. Zaznaczam ze nie jest domowa i na pewno beda trudnosci u
weterynarza. Co moze byc przyczyna jej zachowania. Czy o jest angina i czy
mimo wszystko jutro mam ja zabrac do weterynarza ?
Piotrek.


Gunia

unread,
Mar 22, 2001, 4:30:09 PM3/22/01
to
Użytkownik "pietro" <pie...@friko.internet.pl> napisał w wiadomości
news:99doso$nk$1...@news.tpi.pl...

Moze jednak zawiez ja do weta... Jak sie gdzies zaszyje to bedzie cierpiec i
nikt jej nie znajdzie.
I napisz jeszcze cos ...
Pozdrawiam Gunia+2 kicie


*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--
Zapraszam na strony http://republika.pl/pigunia
http://republika.pl/guniapos
*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--


pietro

unread,
Mar 23, 2001, 4:06:54 PM3/23/01
to
Dzisiaj nastapil postep. Zjadla troche wiecej , ale jeszcze nie tyle zeby
mozna bylo pomyslec ze jest zdrowa. Wydaje mi sie , ze przelykanie sprawia
jej klopot. Mam nadzieje , ze jest to poczatek powrotu do zdrowia. Dzisiaj
przyszla do mnie na podworku. Rok temu miala koci katar i byla bardzo chora
i zdazylem ja zabrac do weterynarza , ktory dawal jej trzy zastrzyki i
wyleczyla sie. Jest bardzo podatna na choroby. Czy sa moze jakies witaminy ,
ktore by ja uodpornily ? Jestem ciekawy jak wyglada przebieg dokladny anginy
u kota.
Piotrek.
Użytkownik "Gunia" <gu...@rz.onet.pl> napisał w wiadomości
news:99dqko$c9g$1...@news.onet.pl...

Krystyna Chiger

unread,
Mar 26, 2001, 1:34:18 AM3/26/01
to
pietro napisal:
(...)

> Czy sa moze jakies witaminy , ktore by ja uodpornily ?

Są witaminy Gimpeta i nietylko, koty chętnie je jedzą, ale nie wiem
czy uodporniają. Może biostymina? Ale to zastrzyki i i tak lepiej
skonsultuj się z doktorem.

> Jestem ciekawy jak wyglada przebieg dokladny anginy
> u kota.

Jak pierwszy raz się z nią spotkałam, myślałam, że kot sie czymś
udławił - wymiotował i robił wrażenie, jakby koniecznie chciał pozbyc się
czegoś z gardła, taki kaszel. Przeszło po kilku zastrzykach.
Najprawdopodbniej sama wtedy spowodowałam chorobę, bo nie
wiedziałam jeszcze, że zwierzętom nie można dawać jedzenia wprost
z lodówki :-(

Dużo zdrowia
Krych&Co(ty)

0 new messages