Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

klopoty z karmieniem psa

0 views
Skip to first unread message

Robert L.

unread,
Dec 20, 2000, 8:48:58 AM12/20/00
to
Mam 3-miesieczna spanielke.
Nie moge jej zmusic do jedzenia suchej karmy (moczenie nie pomaga).
Dawalem jej juz kilka rodzajow i nic.
Je tylko gotowane mieso, lapy kurze, pluca, watrobe.

Pozdrawiam
Robert L.

Kubus Fatalista

unread,
Dec 20, 2000, 5:58:13 PM12/20/00
to

Użytkownik Robert L. <robe...@poczta.onet.pl> w wiadomości do grup
dyskusyjnych napisał:91qdad$b0n$1...@news.tpi.pl...

A dlaczego chcesz ja zmusisc?!?
Jest jeszcze mala, a Ty dajesz jej zupelnie dziwne jedzenie jak na takiego
malca. MM- na pomoc - bo chyba kurze lapy i pluca to nie jest wartosciowy
pokarm dla psiej mlodziezy!!! Obawiam sie, ze jedyna zaleta tego jest niska
cena, a chyba zalezy Ci na zdrowym psie, a nie tanio karmionym?
Kubus Fatalista + 3 ogony
>
>


Szczepan Kawski

unread,
Dec 20, 2000, 9:46:24 PM12/20/00
to
Robert!

Użytkownik "Robert L." <robe...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:91qdad$b0n$1...@news.tpi.pl...


> Mam 3-miesieczna spanielke.
> Nie moge jej zmusic do jedzenia suchej karmy (moczenie nie pomaga).
> Dawalem jej juz kilka rodzajow i nic.

Nie zmuszaj, jeśli nie musisz.

> Je tylko gotowane mieso, lapy kurze, pluca, watrobe.

Te trzy ostatnie są zdecydowanie niezdrowe dla psów!!!!!

Pozdrawiam,
Szczepan Kawski

Mała Mi

unread,
Dec 21, 2000, 4:27:55 AM12/21/00
to

Kubus Fatalista napisała ...

> > Je tylko gotowane mieso, lapy kurze, pluca, watrobe.

> Jest jeszcze mala, a Ty dajesz jej zupelnie dziwne jedzenie jak na takiego
> malca. MM - na pomoc - bo chyba kurze lapy i pluca to nie jest wartosciowy
> pokarm dla psiej mlodziezy!!!

Nie jest. :-(
Nawet dla dorosłych psów bym tego nie polecała.
Ale chyba nie ma sensu rozpoczynać tutaj nowego wątku,
skoro dokładnie o tym samym rozmawia się ciut poniżej.

Pozdrawiam !
Mała Mi

******************
M. Ginter - "Co ja zrobię, że tak bardzo podoba mi się
wszystko co rasowe. I koń, i pies, i mężczyzna".
http://www.pinczery.z.pl

0 new messages