Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

BARDZO PILNE !!! Operacja psa, gdzie we Wrocławiu ??

6 views
Skip to first unread message

magic...@poczta.onet.pl

unread,
Jan 3, 2003, 5:15:20 PM1/3/03
to
Witajcie.
Potrzebuję bardzo pilnie informacji na temat jakiejś lecznicy we Wrocławiu,
gdzie można zrobić operację kręgosłupa u jamnika. Wiem, że jest to możliwe na
ul. Norwida przy AR, ale tam jest strasznie drogo. Kosztuje to około 800 zł.
Czy ktoś z was wie, gdzie jest taniej ?? Bardzo proszę o pilną pomoc :(((.
Serdecznie pozdrawiam,
Magda

--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

La Luna

unread,
Jan 3, 2003, 6:40:52 PM1/3/03
to
Witaj

Użytkownik <magic...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:41fc.000003...@newsgate.onet.pl...

>Wiem, że jest to możliwe na
> ul. Norwida przy AR, ale tam jest strasznie drogo. Kosztuje to około 800
zł.
> Czy ktoś z was wie, gdzie jest taniej ?? Bardzo proszę o pilną pomoc :(((.

Ja ostatnio za operacje kotki - usuniecie guza umiejscowionego pod skora - a
wiec stosunkowo prosty zabieg - zaplacilam 400 zl. Poprzedna operacja
(usuniecia guza pierwotnego, teraz byla wznowa) byla w podobnej cenie - choc
gdzies indziej przeprowadzana.
Nie wiem czy znajdziesz we Wroclawiu dobrego weta (bo operacja kregoslupa
wymaga jednak pewnego doswiadczenia i wiedzy - inaczej jest zbyt ryzykowna)
ktory zrobi Ci to taniej niz 800 zl....
Drutowanie zlamanej lapy potrafi kosztowac 400 zl... albo wiecej.
Niestety - takie czasy...

Moze wiec warto by bylo rozejrzec sie gdzies poza Wroclawiem? Tez zdarzaja
sie dobrzy lekarzy a sa znacznie tansi.
Mam do polecenia swietnego weta, tyle ze on mieszka 70 km od tego miasta.
Ale jest doskonalym chirurgiem - wiem ze robil specjalizacje z chirurgii -
ale nie wiem czy juz ja skonczyl czy jest w trakcie. Adres na priv :)

Pozdrawiam
Agnieszka

--
http://www.zwierzeta.cisza.pl/


Anna J.

unread,
Jan 4, 2003, 5:26:28 AM1/4/03
to

Użytkownik <magic...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:41fc.000003...@newsgate.onet.pl...
> Witajcie.
> Potrzebuję bardzo pilnie informacji na temat jakiejś lecznicy we
Wrocławiu,
> gdzie można zrobić operację kręgosłupa u jamnika. Wiem, że jest to możliwe
na
> ul. Norwida przy AR, ale tam jest strasznie drogo. Kosztuje to około 800
zł.
> Czy ktoś z was wie, gdzie jest taniej ?? Bardzo proszę o pilną pomoc :(((.
> Serdecznie pozdrawiam,
> Magda

Czesc!
Moze sprobuj we wroclawskim schronisku. Ja tam sterylizowalam moje obie
kotki. Bardzo ladnie sie goilo, nie bylo zadnych problemow, koty nie ruszaly
rany i na drugi dzien biegaly po domu. Takze ceny maja dobre. Za
sterylizacje kotki placi sie 70zl, w klinice obok mnie za to samo trzeba
zaplacic 130zl. Mysle ze Ci weterynarze maja tez niezle przygotowanie,
patrzac na drastyczne przypadki jakie im sie trafiaja
http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/default.html . Telefon do
schroniska 362-56-74. lekarze: Zdzisław Rak i Paweł Nowak.
Szybiego powrotu do zdrowia dla piesia
Pozdrowienia
AJ


Mirabelka

unread,
Jan 2, 2003, 7:12:23 AM1/2/03
to

Użytkownik <magic...@poczta.onet.pl>

> Witajcie.
> Potrzebuję bardzo pilnie informacji na temat jakiejś lecznicy we
Wrocławiu,
> gdzie można zrobić operację kręgosłupa u jamnika.

Witaj,
Z czystym sumieniem moge polecic Ci dr Zdzislawa Kielbowicza (348-39-58),
ale on ponoc nie nalezy do najtanszych. Wg pani Holak ze ZK rownie zdolnym
chirurgiem jest dr Bogdan Osinski (364-44-35) i do tego o polowe tanszym.
Mysle, ze dobrym namiarem jest tez ten podany przez Anie.

pozdrawiam
Mirabelka

magic...@poczta.onet.pl

unread,
Jan 5, 2003, 12:21:55 PM1/5/03
to
Witam.
Dziękuję wam bardzo za pomoc :). Po zbadaniu psiaka i zastrzykach, lekarz
stwierdził, że operacja na razie nie będzie potrzebna :). Ufff ;). Piesek
zaczał chodzić :D. Jednak namiary podane przez was na pewno się przydadzą, ale
mam nadzieję, że już w innych sprawach, a operacja wogóle nie będze
potrzebna :). Jeszcze raz serdecznie dziękuję w imieniu swoim i przyjaciela, do
którego należy piesek :D.
Pozdrawiam.

Mateusz 'Watman' Wata

unread,
Jan 6, 2003, 2:21:36 AM1/6/03
to
Evil embodied - magic...@poczta.onet.pl - whispered the words of
Chaos and Darkness:

>Dziękuję wam bardzo za pomoc :). Po zbadaniu psiaka i zastrzykach, lekarz
>stwierdził, że operacja na razie nie będzie potrzebna :). Ufff ;). Piesek
>zaczał chodzić :D. Jednak namiary podane przez was na pewno się przydadzą, ale
>mam nadzieję, że już w innych sprawach, a operacja wogóle nie będze
>potrzebna :). Jeszcze raz serdecznie dziękuję w imieniu swoim i przyjaciela, do
>którego należy piesek :D.

trzymamy kciuki za psiaka =]
mozna sie dowiedziec co mu jest/bylo? bo zastanawiam sie, jak czesto
jamniki bezoperacyjnie wylizuja sie ze zwapnienia kregow - moja
psiucha przez kilka dni miala sparalizowane lapki z powodu ucisku na
rdzen kregowy, ale po zastrzykach i masazach jej przeszlo - operacja
nie byla potrzebna, a jamnika juz na nastepny dzien szalala jakby sie
nigdy nic nie stalo...

pozdrawiamy - watman z jamnika, ktora wlasnie probuje zagryzc
pieciolitrowa butle po mineralnej...
--
Hail True Metal | ,,, Beer is beer, |
Mateusz "Watman" Wata | (_)] everything else |
watman <at> interia.pl | is simply NOT beer... |
http://warriorsassembly.prv.pl |"The worst sin is not to drink beer..."|

--
Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

0 new messages