Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Pytanie o transport do Czarnogóry. Jak najlepiej się tam dostać?

0 views
Skip to first unread message

Mikolaj

unread,
May 9, 2005, 2:12:02 PM5/9/05
to
Witam,

Czy ktoś zna dogodne połączenia z Czarnogórą w sezonie letnim?
Chodzi o wszelkie sensowne rozwiązania za wyjątkiem
własnego auta lub jachtu ;))


Pozdrawiam,
Mikołaj Westrych


--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

M.Jovanovic

unread,
May 10, 2005, 4:32:51 AM5/10/05
to
Mikolaj wrote:

> Czy ktoś zna dogodne połączenia z Czarnogórą w sezonie letnim?
> Chodzi o wszelkie sensowne rozwiązania za wyjątkiem
> własnego auta lub jachtu ;))

Od Belgradu do Baru trzy (5?) razy dziennie jedzie pociag, uwaga tylko
ze w sezonie caly Belgrad jedzie tym pociagiem nad morze wiec warto
zarezerwowac miejsce wczesniej. Przy dworcu w Barze jest przystanek
autobusowy i mozna dalej gdzie sie chce, bo jedzie az do Dubrovniku.
Ewentualnie mozna wyjsc z pociagu wczesniej, w Sutomore.

Zobacz na:
O Czarnej Gorze: http://www.pol-adria.wroc.pl
Sam dojazd: http://www.pol-adria.wroc.pl/dojazd.html


--
Pozdrawiam, ~ /| ~ ~
Mirek /_|\
~ ~ __|_\ o
~~ ~~ ~~~ ~ ~~\___/~~~ ~~

M.Jovanovic

unread,
May 10, 2005, 4:47:55 AM5/10/05
to
M.Jovanovic wrote:

> Zobacz na:
> O Czarnej Gorze: http://www.pol-adria.wroc.pl

Tylko jeszcze wyprostuje informacje z tego adresu ktora jest juz od
dawna nieaktualna - do Serbii i Czarnej Gory nie sa potrzebne zadne wizy.
Sprawdzic mozna na: http://www.mfa.gov.yu/Visas/VisasR.htm

Mikołaj

unread,
May 10, 2005, 11:38:10 AM5/10/05
to
Dziękuję serdecznie, już mi się trochę wyjaśniło :)
Pozdrawiam
Mikołaj
0 new messages