Czy ktoś zna dogodne połączenia z Czarnogórą w sezonie letnim?
Chodzi o wszelkie sensowne rozwiązania za wyjątkiem
własnego auta lub jachtu ;))
Pozdrawiam,
Mikołaj Westrych
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
> Czy ktoś zna dogodne połączenia z Czarnogórą w sezonie letnim?
> Chodzi o wszelkie sensowne rozwiązania za wyjątkiem
> własnego auta lub jachtu ;))
Od Belgradu do Baru trzy (5?) razy dziennie jedzie pociag, uwaga tylko
ze w sezonie caly Belgrad jedzie tym pociagiem nad morze wiec warto
zarezerwowac miejsce wczesniej. Przy dworcu w Barze jest przystanek
autobusowy i mozna dalej gdzie sie chce, bo jedzie az do Dubrovniku.
Ewentualnie mozna wyjsc z pociagu wczesniej, w Sutomore.
Zobacz na:
O Czarnej Gorze: http://www.pol-adria.wroc.pl
Sam dojazd: http://www.pol-adria.wroc.pl/dojazd.html
--
Pozdrawiam, ~ /| ~ ~
Mirek /_|\
~ ~ __|_\ o
~~ ~~ ~~~ ~ ~~\___/~~~ ~~
> Zobacz na:
> O Czarnej Gorze: http://www.pol-adria.wroc.pl
Tylko jeszcze wyprostuje informacje z tego adresu ktora jest juz od
dawna nieaktualna - do Serbii i Czarnej Gory nie sa potrzebne zadne wizy.
Sprawdzic mozna na: http://www.mfa.gov.yu/Visas/VisasR.htm