Ciekaw jestem jaka będzie sprawdzalność prognoz. Testujcie i dajcie znać na
grupie:)
Grzesiek
I w co tu wierzyc, skoro nawet sam icm podaje sprzeczne prognocy w nowej i
starej wersji? ;)
--
Radoslaw Wrodarczyk
Czartery Jachtow (Baltyk, Zatoka Gdanska, Zalew Wislany)
Tel.: +48 600-813-505 GG: 117176 Tlen: radek_wr
http://www.rejsy-czartery.com
Od pewnego czasu prognozy ICM, przynajmniej te dotyczące obszaru
centralnej polski, w ogóle się nie sprawdzały.
Nie wygodnie klikać w tych javowych okienkach, więc tu:
http://www.pagaj.pl/icm/ wkleiłem porównanie dzisiejszej prognozy dla DC.
Jeśli chodzi o opady to ta nowa jest zdecydowanie bardziej prawdziwa,
lało jak z cebra do wieczora.
Ciśnienie też jakby dokładniej prognozowane w nowej - u mnie jest
998hPa, a na Okęciu 987 (rzeczywiste)
Zobaczymy jutro jak wygląda porównanie +24h.
--
Pozdrawiam
Marek Grzywa
> Zobaczymy jutro jak wygląda porównanie +24h.
No, ja oglądam białe prostokąty, jak kliknę w jakiś obszar na mapie.Czy
to nie, aby mgła?
--
Jurek
Planujesz rejs,to wpisz go tutaj:
http://zagle.mazury.info/rejsform.php?m=22&lang=pl
a być może spotkamy się na szlaku.
Dla rejonu Gdanska i okolic prognoza 'starego typu' z godz 0000 dn 07
lipca, na dzisiajszy dzien, utrzymala to co pokazywala poprzednia, tzn
niewielki opad okolo poludnia. Natomiast wg 'nowej - wlasnie mamy
ulewe.
'Stary' model progozuje wiatr z W, nowy z N-NE
Na razie w Gdansku (okolice Rebiechowa) nie pada i wieje z zachodu :)
Stare wygrywa ? ;)
pozdrawiam
Daniel Sienkiewicz
W Szczecinie wygrywa nowe. Leje jak z cebra. A ja rowerem do pracy
przyjechałem :(
Pozdrawiam
Paweł Stawicki
> RadekNet pisze:
>> Użytkownik "G. Firlik" <gfi...@o2.pl> napisał w wiadomości
>>>
>>> Ciekaw jestem jaka będzie sprawdzalność prognoz. Testujcie i dajcie znać
>>> na
>>> grupie:)
>>
>> I w co tu wierzyc, skoro nawet sam icm podaje sprzeczne prognocy w nowej i
>> starej wersji? ;)
>
> Od pewnego czasu prognozy ICM, przynajmniej te dotyczące obszaru
> centralnej polski, w ogóle się nie sprawdzały.
>
> Nie wygodnie klikać w tych javowych okienkach, więc tu:
> http://www.pagaj.pl/icm/ wkleiłem porównanie dzisiejszej prognozy dla DC.
> Jeśli chodzi o opady to ta nowa jest zdecydowanie bardziej prawdziwa,
> lało jak z cebra do wieczora.
Jeśli chodzi o opady dzisiaj to stara wygrywa :-)
Pozdrawiam,
Krzysiek Kiełczewski
>
> Jeśli chodzi o opady dzisiaj to stara wygrywa :-)
>
Kluczem będzie to, w którą się w nocy wiatr obróci:-)
Polecam http://www.meteo.waw.pl/ do weryfikacji.
--
Pozdrawiam
Marek Grzywa
Pozdrawiam
Janusz
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl