Mam pytanie - czy dysponuje ktoś jakimś artykułem o problemie wydry jako
drapieżnika w gospodarstwach rybackich? Byłbym wdzięczny za wszelkie
sugestie, ew. linki do stron poruszających ten problem.
--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.rec.wedkarstwo
Pozdrawiam
D
u mnie w stawie wielkim problemem sa pizmaki :)
robia dziury i woda ucieka mi do kolejnego stwau.
o wydrach nie wiem nic :)
--
\|/ Katanka | kata...@interia.pl ::...
\|/ n1eCh kLiMaT gIeR cI sIe uDzIeLi nA wIeKi ::...
\|/ GameCube, DTT3500 | GG:3121891 ::...
Pozdrawiam
Maciej Bogucki