Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Problem wydry

0 views
Skip to first unread message

Damianin

unread,
Jun 8, 2003, 4:44:54 AM6/8/03
to
Witam szanownych grupowiczów

Mam pytanie - czy dysponuje ktoś jakimś artykułem o problemie wydry jako
drapieżnika w gospodarstwach rybackich? Byłbym wdzięczny za wszelkie
sugestie, ew. linki do stron poruszających ten problem.

dami...@wp.pl


Tadeusz Smal

unread,
Jun 8, 2003, 4:51:09 AM6/8/03
to

----- Original Message -----
From: "Damianin" <dami...@wp.pl>
>
> Mam pytanie - czy dysponuje ktoś jakimś artykułem o problemie wydry jako
> drapieżnika w gospodarstwach rybackich? Byłbym wdzięczny za wszelkie
> sugestie, ew. linki do stron poruszających ten problem.
:)
w moich okolicach jest sporo wydr
i w niektorych gospodarstwach nad stawami widzialem pastuchy elektryczne
z drutem na wysokosci okolo 15 cm wlasnie przeciwko wydrom
:)
z pozdrowieniami i usmiechami
_hehehe

--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.rec.wedkarstwo

Damianin

unread,
Jun 8, 2003, 4:58:06 AM6/8/03
to
no fajne ;))) - trzeba sobie jakoś radzić...

Pozdrawiam
D


Kwapa

unread,
Jun 8, 2003, 10:43:21 AM6/8/03
to
Witam,
Moj znajomy ma w gorach staw i tez go wydra odwiedzala w celu konsumpcji
pstragow. Tez zalozyl pastucha z drutu. Wydre raz popiescilo i wiecej nie
wrocila. Polecam zakup urzadzenia z regulowanymi parametrami. Taka wydra to
w koncu male zwierze i pewnie bedzie miala mokre futro podczas kontaktu z
pastuchem.
Pozdrawiam
Tomek z miasta Lodzi

Katanka

unread,
Jun 9, 2003, 2:39:13 AM6/9/03
to

u mnie w stawie wielkim problemem sa pizmaki :)
robia dziury i woda ucieka mi do kolejnego stwau.
o wydrach nie wiem nic :)

--
\|/ Katanka | kata...@interia.pl ::...
\|/ n1eCh kLiMaT gIeR cI sIe uDzIeLi nA wIeKi ::...
\|/ GameCube, DTT3500 | GG:3121891 ::...


Maciej Bogucki

unread,
Jun 9, 2003, 10:30:06 AM6/9/03
to
> Moj znajomy ma w gorach staw i tez go wydra odwiedzala w celu konsumpcji
> pstragow. Tez zalozyl pastucha z drutu. Wydre raz popiescilo i wiecej nie
> wrocila. Polecam zakup urzadzenia z regulowanymi parametrami. Taka wydra to
> w koncu male zwierze i pewnie bedzie miala mokre futro podczas kontaktu z
> pastuchem.
Tez mam staw i tez mam problem z wydra.
Powiedzcie gdzie mozna kupic(zrobic) takie pastuchy i jak je montowac
aby wydra nieomijala go?

Pozdrawiam
Maciej Bogucki

0 new messages