Użytkownik "zbyszek ogórek" <
zbyszek...@onet.eu> napisał w wiadomości
news:4f8ea572$0$26695$6578...@news.neostrada.pl...
> Witam, mam problem. Moja aparycja jest niecodzienna. Mam bardzo duże i
> wyłupiaste oczy. Nie maluję się. Czy można je jakoś "pomniejszyć" za
> pomocą makijażu?
>
>
Czy ty to Mesut Ózil ??