To jesteś w mniejszosci
Albo masz niewysokie wymagania albo wyjatkowo Triadzie sie udalo.
Gratuluje i mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Sissi
Witam
To spróbuj zaryzykować bo naprawdę warto..moje 60 % imprez
z Triadą to obiazdówki i byłam z nich naprawdę zadowolona.
Polecam objazdówkę po południowej Hiszpanii teraz to jest chyba
oferta 7+7 - naprawde warto.. tylko trzeba sie zorientować jak jest
najpierw czy zwiedzanie czy wypoczyne, bo to Triada lubi zmieniać.
Najpierw najlepiej sie pomęczyć i pojeździć od miasta do miasta a potem
odpocząć nad morzem :) ja miałam niestety na odwrót ale i tak nie
narzekam bo dla mnie LB to nie wypoczynek :)
Pozdrawiam
Sissi
>To jesteś w mniejszosci
>Albo masz niewysokie wymagania albo wyjatkowo Triadzie sie udalo.
11 września wróciłem z Krety z Triadą i jestem dla niej pełen uznania,
szczególnie za rezydentów tamtejszych (Ewa P. i Marcin G.). Jednak w
drodze powrotnej słyszałem wiele złych opinii o Triadzie, ale gdy
dowiedziałem się o szczegóły tych zażaleń... to żal mi się tych biednych
ludzi zrobiło. Sam jestem wybredny i czuły jeżeli chodzi o egzekwowanie
swoich praw, ale to, czego czepiali się ci biedni ludzie...
Na pewno pojadę w maju z Triadą jeszcze raz na Kretę.
--
Arek, Gdynia
"...All those guys... ...I killed... ...nothing personal...
...I want to be free... ... And I am. FREE."
Jesli chodzi o Tunezje to sluze garscia informacji.
pozdrawiam
Radosław Sydor
Rzeczywiście BP, jak i przyjaciół, poznaje się w biedzie. Ja problemów w
Tunezji nie miałem ( no może zdrowotne, ale lekarz zjawił się prawie
natychmiast po wezwaniu ) i może dlatego nie mam uwag. No a co do tego
wylotu to rzeczywiście ludzie z Warszawy nie mieli szczęśliwych min, gdy
usłyszeli o przesunięciu lotu. No, chyba tylko moja dziewczyna im
zazdrościła, bo nie chciała wyjeżdżać, zawsze to jeden dzień dłużej na plaży
:) Jakbyś się do niej zgłosił, zamieniłaby się bez chwili wahania.
Pozdrawiam
Mario
> 11 września wróciłem z Krety z Triadą i jestem dla niej pełen uznania,
> szczególnie za rezydentów tamtejszych (Ewa P. i Marcin G.). >
Też wrócilam 11 września, też z Triadą i też z krety. Wyjazd był bardzo,
bardzo udany, ale co rezydentów to się nie zgadzam. Potrzebowałam od nich
tylko jednej informacji: w którą stronę trzeba iść do klasztorów polecanych
i zachwalanych wcześniej przez panią Ewę P. na spotkaniu organizacyjnym jako
idealna i cudowna wycieczka, szlakiem, przez piękną okolicę itp itd.
A pani Ewa na moje (jedyne) pytanie odpowiada, że tak naprawdę, to ona nie
wie, w którą stronę...
Ale tak w ogóle to było świetnie.
_ _
M
Ja w piątek wróciłem z objazdówki po Egipcie ... opinia moja o Tradzie jest
bardzo pozytywna z dodatkowym plusem :-))) wszystko znakomicie przygotowane
... i co ciekawe jeżeli chodzi o organizacje hotele itp. to spodziewałem się
mniej niż było w rzeczywistosci ... czyli moje zaskoczenie było tym
przyjemniejsze :-))) Oczywiście w całej grupie nie brak było ludzi którzy
narzekali i sami sobie stwarzali problemy. Niestety zapomnieli, że są w
Afryce a na niektóre czynniki wynikające ze specyfiki kraju BP nie ma
najmniejszego wpłwu i tym sposobem sami sobie psuli nerwy i wakacje. A było
naprwadę wspaniale.
Pozdrowionka
Jacek