Wyieram sie w Lipcu do Anglii do rodziny. Poszukuje informacji o
zaproszniach. Jak ma ono wygladać ?
- Czy jest to zykły list ? Jak nalezy go poprawnie formułować jezeli
zaprasza mnie rodzina sporadycznie odwiedzajaca kraj. (wujek mojej
babci)?
- Czy nalezy załatwiac jakies specjalne zaproszenia w ambasadach lub
tez inne dokumenty ? Jesli tak to ile to trwa ?
- Na jaki okres czasu jest zazwyczaj zapraszana osoba z Polski ?
Na alt.pl.emigracja analazlem wzor listu ale z 2002 roku nie wiem czy
taka forma jest aktualna. Oto adres do posklejanaia:
http://groups.google.pl/groups?hl=pl&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&threadm=
efa657b4.0206210049.3a94e9ef%40posting.google.com&rnum=1&prev=/groups%3Fq%3D%2522zaproszenie%2
Bdo%2Banglii%2522%26hl%3Dpl%26lr%3D%26ie%3DUTF-8%26oe%3DUTF-8%26selm%3Defa657b4.0206210049.3a9
4e9ef%2540posting.google.com%26rnum%3D1
Prosze o wszlekie informacje/linki.
[ d.o.o.h - Device Optimized for Observation and Harm ]
[ email: dooh(at)wp(dot)pl IcqUin:108674489 GG:198354 ]
[ moj kawałek html'a : http://mamut.mysza.eu.org/~dooh ]
Polskie zaproszenia sie wysyla na urzedowych formularzach z pieczatkami itp
(z biura paszportowego), wiec moze angielskie podobnie?
Cezar
Ja mialem fax od znajomych.
Normalnie napisala na kartce, ze mnie zaprasza, pokrywa wszystkie koszty
zwiazane z moim przyjazdem, itp. Podala telefony kontaktowe do siebie
(dom, komorka, praca) i zaproszenie bylo lux pierwsza klasa ;)
--
-- ircnet: cart -- car...@in.lublin.pl GG 170798 --
-- Moje podróże -- http://cartman.symboliczna.net --
Pozdrawiam,
---L.