Poszukaj na WWW strony rzadu prowincjonalnego Manitoby,
widzialem w telewizji wczoraj ze bardzo chetnie widza
nowych emigrantow, bo ludzie z Manitoby uciekaja i
populacja sie tam zmniejsza.
Oskar.
==============================================
__o From: opie...@eita8net.com __o /\
_`\<,_ Oskar Pienkos `\<,_ / \
\ (*)/ (*) Red Deer, Alberta (*)/ (*)/ \
\/\/\/\/\ Canada o;_ /\/\/\/\/ \
Ta lista - z zalozenia - jest przeznaczona dla ludzi ciekawych swiata i
tolerancyjnych dla innych, niezaleznie od ich koloru skory, czy narodowosci.
Twoje poglady sa twoja sprawa, ale bedziesz tu milej widziany, jezeli
zachowasz je dla siebie.
Pozdrawiam
______________________________________________________________
Maciek Tryburcy
E-mail: S_t...@mp.pw.edu.pl
Voice: 48-22-6582237
On Wed, 3 Apr 1996, Jack Tuszynski wrote:
> Ale, jesli juz Kanada, to jak ledwo dostaniesz
> obywatelstwo, olej tych Indianow w Manitobie, i
> przeprowadzic sie do jeden z wiecej Elropejskich
> miast narodu, Ottawa, lub Montreal. Sa to
> naprawde sliczne, czyste miasta.
>
> **********************************************
> * J a c k T u s z y n s k i *
> **********************************************
>
Twoj tatus byl takim koleszka, ktory sie przeniosl z biedniejszego
kraju za ocean. Ja jestem tez takim koleszka, i wyobraz sobie
ze nie mam nic przeciwko nowym emigrantom.
Natomiast ty zapomniales ze gdyby nie Kanada otwarta dla emigrantow,
tobys mowiac "nas" mial na mysli Polske.
>
> Kanada zdecydowala wyrownac skore ktora wchlania
> i zaprosic kilka Polakow w tym celu.
>
> Ale masz racje, to jest rec.travel, a nie
> pl.emigracja.
Sprobuj poruszyc ten temat na soc.culture.polish, tam sobie na tobie pojezdza, ha, ha.
>
>
> **********************************************
> * J a c k T u s z y n s k i *
> **********************************************
==============================================