Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Emigracja do Kanady.

0 views
Skip to first unread message

Oskar

unread,
Apr 3, 1996, 3:00:00 AM4/3/96
to
Dla Marka Musiala i zainteresowanych.

Poszukaj na WWW strony rzadu prowincjonalnego Manitoby,
widzialem w telewizji wczoraj ze bardzo chetnie widza
nowych emigrantow, bo ludzie z Manitoby uciekaja i
populacja sie tam zmniejsza.

Oskar.

==============================================
__o From: opie...@eita8net.com __o /\
_`\<,_ Oskar Pienkos `\<,_ / \
\ (*)/ (*) Red Deer, Alberta (*)/ (*)/ \
\/\/\/\/\ Canada o;_ /\/\/\/\/ \


Message has been deleted

kkot...@rswnx.rsw.pl

unread,
Apr 4, 1996, 3:00:00 AM4/4/96
to
In article <4ju8hh$9...@bilbo.nask.org.pl>, ja...@megiddo.jpl.nasa.gov (Jack
Tuszynski) writes:
> Ale wiekszosc Kanady
>to Alaska.
A mnie w szkole uczyli, ze Alaska nalezy do USA.

M. Tryburcy

unread,
Apr 4, 1996, 3:00:00 AM4/4/96
to
Hej Jack, troche umiaru.

Ta lista - z zalozenia - jest przeznaczona dla ludzi ciekawych swiata i
tolerancyjnych dla innych, niezaleznie od ich koloru skory, czy narodowosci.
Twoje poglady sa twoja sprawa, ale bedziesz tu milej widziany, jezeli
zachowasz je dla siebie.

Pozdrawiam
______________________________________________________________
Maciek Tryburcy
E-mail: S_t...@mp.pw.edu.pl
Voice: 48-22-6582237

On Wed, 3 Apr 1996, Jack Tuszynski wrote:

> Ale, jesli juz Kanada, to jak ledwo dostaniesz
> obywatelstwo, olej tych Indianow w Manitobie, i
> przeprowadzic sie do jeden z wiecej Elropejskich
> miast narodu, Ottawa, lub Montreal. Sa to
> naprawde sliczne, czyste miasta.
>
> **********************************************
> * J a c k T u s z y n s k i *
> **********************************************
>

Message has been deleted

Oskar

unread,
Apr 5, 1996, 3:00:00 AM4/5/96
to
> ja...@megiddo.jpl.nasa.gov (Jack Tuszynski) writes:
(..)
>
> Tylko dyskusja jest o emigracji. I co robic jak
> nasze koleszki, ktorzy w totalnej biedzie i
> nedzy zyja, zdecyduja ze im jest lepiej sie
> przeniesc do nas? 600,000,000 z nich tak
^^^^^
> postanowi.

Twoj tatus byl takim koleszka, ktory sie przeniosl z biedniejszego
kraju za ocean. Ja jestem tez takim koleszka, i wyobraz sobie
ze nie mam nic przeciwko nowym emigrantom.

Natomiast ty zapomniales ze gdyby nie Kanada otwarta dla emigrantow,
tobys mowiac "nas" mial na mysli Polske.

>
> Kanada zdecydowala wyrownac skore ktora wchlania
> i zaprosic kilka Polakow w tym celu.
>
> Ale masz racje, to jest rec.travel, a nie
> pl.emigracja.

Sprobuj poruszyc ten temat na soc.culture.polish, tam sobie na tobie pojezdza, ha, ha.

>
>
> **********************************************
> * J a c k T u s z y n s k i *
> **********************************************

==============================================

Message has been deleted
0 new messages