Czy ktoś z grupowiczów zna ten sklep internetowy, a dokładniej czy kupował
coś za pośrednictwem tego sklepu?
Chce tam kupi wiązania ale nie wiem czy to nie jest jakaś firma "krzak"
Pozdrawiam W.M.
Kilka razy zamawialam tam i powoli mam mieszane uczucia.... jeszcze kilka
lat temu bylam pod wrazeniem ich profesjonalizmu (ich haslo: powalamy
profesjonalizmem :D ), ale kilka ostatanich zamowien mnie wkurzylo i sie
bede mocno zastanawiac nad zamowieniem czegos. Oczywiscie moze to nie byc
regula, a ja poprostu mam pecha.
Fakt faktem maja duzy wybor i czasami rewelacyjne ceny... gorzej juz z sama
realizacja.
Moim zdaniem wyglada to tak, iz niebradzo sobie radza z ogromem zamowien.
dla przykladu:
kupowalam u nich rekawiczki Level, zamowilam, zaplacilam przez
multitransfer. Na drugi dzien wyslalam do nich maila z informacja o zmianie
adresu wysylki (kurier dostarcza do poludnia rzeczy, a normalny czlowiek w
tym czasie jest w pracy). Przez dwa dni przesylka miala statut: w
przygotowaniu. Zadzwonilam, zeby sie upewnic ze wszystko w porzadku. Po
dwoch dniach dzwoni kurier, ze stoi u drzwi moich (zly adres) i jeszcze ma
pobranie. Oczywiscie zagotowalo sie we mnie i telefon do supersklepu. Uadlo
sie odebrac przesylke na drugi dzien po zmudnych wyjsnieniach, ze zaplacono
odrazu i ze nie ten adres.
Rekawiczki okazaly sie byc bez wkladek wewnetrznych i znowu tysiac telefonow
do supersklepu, ze te rekawiczki nie maja wkladek, po czym pan oznajmil ze
ktos popelnil blad w opisie na stronie i ze one nie maja wkladek. Wyslalam
do nich maila ze strona producenta gdzie jak byk napisane ze te rekawice
wkladki powinny posiadac. Supersklep (w moich oczach juz nie taki super)
poprosil o odeslanie wadliwych rekawic (na ich koszt) i w ciagu dwoch dni
dadza znac jak to zalatwic. Wkoncu dostalam od nich maila z linkami rekawic,
ktore mam sobie wybrac w zamian. Tu mnie milo zaskoczyli bo byly propozycje
drozszych bez doplaty. Wybralam i czekalam kolejny tydzien na dostawe
(kurierem).
--
* ^aniolek^
* sygantura w remoncie...
* salomon ivy era ..148..
rok temu kupilem u nich kurteczke - wszystko przebieglo sprawnie,
choc... nawalil kurier ale to tylko i wylacznie jego wina - padl mu
samochod i na zlosc bateria w komie
wiec w zasadzie jestem zadowolony
fjk