Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Kto zna sklep internetowy supersklep.pl?

0 views
Skip to first unread message

= Siurdix =

unread,
Feb 20, 2007, 6:19:51 PM2/20/07
to
Witam

Czy ktoś z grupowiczów zna ten sklep internetowy, a dokładniej czy kupował
coś za pośrednictwem tego sklepu?
Chce tam kupi wiązania ale nie wiem czy to nie jest jakaś firma "krzak"

Pozdrawiam W.M.


^aniolek^

unread,
Feb 21, 2007, 2:00:17 AM2/21/07
to

Użytkownik "= Siurdix =" <siu...@gazeta.pl> napisał w wiadomości
news:erfvm1$cet$1...@inews.gazeta.pl...

> Czy ktoś z grupowiczów zna ten sklep internetowy, a dokładniej czy kupował
> coś za pośrednictwem tego sklepu?
> Chce tam kupi wiązania ale nie wiem czy to nie jest jakaś firma "krzak"


Kilka razy zamawialam tam i powoli mam mieszane uczucia.... jeszcze kilka
lat temu bylam pod wrazeniem ich profesjonalizmu (ich haslo: powalamy
profesjonalizmem :D ), ale kilka ostatanich zamowien mnie wkurzylo i sie
bede mocno zastanawiac nad zamowieniem czegos. Oczywiscie moze to nie byc
regula, a ja poprostu mam pecha.
Fakt faktem maja duzy wybor i czasami rewelacyjne ceny... gorzej juz z sama
realizacja.
Moim zdaniem wyglada to tak, iz niebradzo sobie radza z ogromem zamowien.

dla przykladu:
kupowalam u nich rekawiczki Level, zamowilam, zaplacilam przez
multitransfer. Na drugi dzien wyslalam do nich maila z informacja o zmianie
adresu wysylki (kurier dostarcza do poludnia rzeczy, a normalny czlowiek w
tym czasie jest w pracy). Przez dwa dni przesylka miala statut: w
przygotowaniu. Zadzwonilam, zeby sie upewnic ze wszystko w porzadku. Po
dwoch dniach dzwoni kurier, ze stoi u drzwi moich (zly adres) i jeszcze ma
pobranie. Oczywiscie zagotowalo sie we mnie i telefon do supersklepu. Uadlo
sie odebrac przesylke na drugi dzien po zmudnych wyjsnieniach, ze zaplacono
odrazu i ze nie ten adres.
Rekawiczki okazaly sie byc bez wkladek wewnetrznych i znowu tysiac telefonow
do supersklepu, ze te rekawiczki nie maja wkladek, po czym pan oznajmil ze
ktos popelnil blad w opisie na stronie i ze one nie maja wkladek. Wyslalam
do nich maila ze strona producenta gdzie jak byk napisane ze te rekawice
wkladki powinny posiadac. Supersklep (w moich oczach juz nie taki super)
poprosil o odeslanie wadliwych rekawic (na ich koszt) i w ciagu dwoch dni
dadza znac jak to zalatwic. Wkoncu dostalam od nich maila z linkami rekawic,
ktore mam sobie wybrac w zamian. Tu mnie milo zaskoczyli bo byly propozycje
drozszych bez doplaty. Wybralam i czekalam kolejny tydzien na dostawe
(kurierem).

--
* ^aniolek^
* sygantura w remoncie...
* salomon ivy era ..148..


f...@wp.cut-me.pl

unread,
Feb 21, 2007, 9:07:32 AM2/21/07
to
czesc,

rok temu kupilem u nich kurteczke - wszystko przebieglo sprawnie,
choc... nawalil kurier ale to tylko i wylacznie jego wina - padl mu
samochod i na zlosc bateria w komie

wiec w zasadzie jestem zadowolony

fjk

0 new messages