W dniu 2012-05-17 13:28, Paweł Zet pisze:
> Zasięg odbioru na 2km....ale Ciebie słychać dalej niż 2km i ktoś odpowiada a Ty "głuchy".
"Loc" włączam w mieście, aby usłyszeć, że przede mną FR, a nie po to,
aby pytać o cokolwiek i jednocześnie nie słyszeć jazgotu z okolicy
dupków z krótkimi antenami, którzy nic nie słyszą i ciągle o coś pytają.
Mało tego, mimo, że używam ASQ na nasłuchu w momencie gdy pytam,
wyłączam je (przycisk na gruszce), aby mieć pewność, że usłyszę
odpowiedź. Ja umiem używać radia CB. :)
Pozdrawiam