http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,47943.html?group=pl.rec.lotnictwo&tid=1055203&MID=%3C36f9.0000008a.46e26ca9%40newsgate.onet.pl%3E
ps.tez mysle o dlugim locie w szybowcu--j00zef
-- Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
>http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,47943.html?group=pl.rec.lotnictwo&tid=1055203&MID=%3C36f9.0000008a.46e26ca9%40newsgate.onet.pl%3E
-- Wyslano z Jastarnihttp://augustyna.pl/news