Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Gdzie na PPG z Rembertowa, Zielonki?

332 views
Skip to first unread message

grzes...@yahoo.pl

unread,
Apr 29, 2014, 12:52:47 PM4/29/14
to
Witam,

Czy ktoś z kolegów mieszka w okolicach Rembertowa, Zielonki? Jeśli tak to gdzie najczęściej latacie? Zarówno PPG jak i wyciągarka. Chętnie się z kimś skumam na wspólne latanie.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.
-
Grzesiek

lojak

unread,
Apr 29, 2014, 5:38:23 PM4/29/14
to
PPG Warszawa Chudoby

Pozdrawiam Lojak

Jaras

unread,
Apr 30, 2014, 4:29:57 AM4/30/14
to
Duchnów koło Wiązownej.

Jaras.

Jaras

unread,
Apr 30, 2014, 4:30:45 AM4/30/14
to
Zapomniałem. Oczywiście PPG.

Syki

unread,
Mar 8, 2015, 4:30:31 PM3/8/15
to
Zabieram ze sobą sprzęt. Ma ktoś jutro w planie pokręcić trochę z napędem? Będę w rejonie Duchnowa ok. 16.00-18.00.
Pozdrawiam,
Piotr

Adam Grzegorczyk

unread,
Mar 8, 2015, 6:22:47 PM3/8/15
to
Puściłem Ci info na priv. Ja w razie czego planuję latać tam we wtorek.

pozdrawiam, Adam

Syki

unread,
Mar 9, 2015, 6:11:34 AM3/9/15
to
Wielkie dzięki. Odpisałem. Mam nadzieję, że się spotkamy...
Pozdrawiam,
Piotr

Zippo Drill

unread,
Mar 9, 2015, 7:28:29 AM3/9/15
to
W dniu wtorek, 29 kwietnia 2014 23:38:23 UTC+2 użytkownik lojak napisał:
> PPG Warszawa Chudoby
>
> Pozdrawiam Lojak

To na Chudoby w końcu można? Podobno zakaz jest gdzieś na jesieni czytałem... Osiedla nie budują, mieszkańcy już nie protestują?

Pzdrawiam,

Bartek

Adam Grzegorczyk

unread,
Mar 9, 2015, 8:41:48 AM3/9/15
to
W dniu poniedziałek, 9 marca 2015 12:28:29 UTC+1 użytkownik Zippo Drill napisał:
> To na Chudoby w końcu można? Podobno zakaz jest gdzieś na jesieni czytałem... Osiedla nie budują, mieszkańcy już nie protestują?

Zerknij na datę tamtego wpisu.

Syki

unread,
Mar 9, 2015, 8:47:22 AM3/9/15
to
W dniu poniedziałek, 9 marca 2015 12:28:29 UTC+1 użytkownik Zippo Drill napisał:
Bartek jeśli masz czas, to wpadnij do Duchnowa. Będę na startowisku zarówno dzisiaj, jak i jutro po 16.00. Pogoda zapowiada się idealna.
Pozdrawiam,
Piotr

Zippo Drill

unread,
Mar 9, 2015, 9:46:50 AM3/9/15
to
Piotr, pisałem na priv, ale nie wiem, czy dostałeś. Chętnie się umówię. Pisz na priv lub dzwoń 505 442 850

Bartek

Zippo Drill

unread,
Mar 9, 2015, 9:48:06 AM3/9/15
to
Adam, data to 11 września 2014 roku

http://lojak.lh.pl/paralotnie/viewtopic.php?t=22

To nieaktualne?

Bartek

Adam Grzegorczyk

unread,
Mar 9, 2015, 10:39:29 AM3/9/15
to
Miałem na myśli datę wpisu Lojaka z tego wątku, w którym zapraszał na Chudoby - 29.04.2014. Od tamtej pory sporo się zmieniło.

pozdrawiam, Adam

Syki

unread,
Mar 9, 2015, 1:58:26 PM3/9/15
to
Byłem, polatałem, jutro powtórka. Adam - dziękuję za namiary. Startowisko wręcz idealne. Miałem też okazję pobawić się modelem szybowca :)
Podsumowując - super udane popołudnie.
Pozdrawiam,
Piotr

Zippo Drill

unread,
Mar 9, 2015, 2:38:00 PM3/9/15
to
Fajne miejsce, duża łąka. Szkoda że nie poczekałem na zachód słońca, bo jak wracałem samochodem to był piękny... Jutro postaram się być ok 15.

Bartek

Syki

unread,
Mar 10, 2015, 5:05:45 AM3/10/15
to
W takim razie do zobaczenia. Będę o 16.00.

Pozdrawiam,
Piotr
0 new messages