VII WYPRAWA DO GRECJI 21.04-28.04 2023

231 views
Skip to first unread message

Bogusław Rojek

unread,
Feb 21, 2023, 2:53:04 PMFeb 21
to
VII WYPRAWA DO GRECJI 21.04-28.04 2023
Organizujemy kolejną VII wyprawę do Grecji na loty PPG nad greckim wybrzeżem.. Koszt 3500 od pilota i 1800 od osoby towarzyszącej. Mamy jeszcze 3 miejsca dla pilotów.

Chcesz wrócić do normalności, przestać słuchać codziennych, beznadziejnych informacji, oderwać się od tego wszystkiego i odlecieć w inny wymiar; oglądać z góry wybrzeże Grecji, jej wyspy i spokojne wody morza Egejskiego?
Zapraszamy na VII już edycję wyprawy motoparalotniowej wzdłuż wybrzeża morza Egejskiego. Loty nad półwyspem Chalcydyckim robią niesamowite wrażenia.
JAKI MAMY PLAN
Po zapoznaniu się z lotami w bryzie w łatwym terenie na Agelohori polecimy następnie 70 km aż do Półwyspu Chalcydyckiego (Kassandra). Na półwyspie Chalcydyckim oblecimy półwyspy; Kasandrę i Sitonię startując z plaż po wschodniej i zachodniej stronie obu półwyspów.W tym wyjeździe planujemy również po raz pierwszy zorganizować loty w okolicach półwyspu Atos (nie przekraczając granicy państwa kościelnego). Dodatkowymi atrakcjami wyjazdu są wycieczki objazdowe półwyspów Sitonia, Kasandra oraz Atos, zaliczanie pięknych plaż oraz kąpiele a także degustacje kuchni greckiej w tawernach.
CO ZAPEWNIAMY
- Transport sprzętu z Dęblina do Grecji i z powrotem do Dęblina (osoby chcący nieco zaoszczędzić mogą pojechać samochodem z nami -przejazd w cenie).
- Transport pilotów i sprzętu z lotniska do miejsca zakwaterowania oraz na startowiska, zwiedzanie, tawerny itp. (podróżowanie po Grecji)
- Noclegi
- Opiekę serwisową oraz dowóz paliwa (benzyna i olej jest kosztem pilota)
NIE ZAPEWNIAMY
- Kosztu dolotu i powrotu liniami lotniczymi (dojazd samochodem z nami jest bezpłatny)
- wyżywienia
WYMAGAMY OD PILOTÓW
- Świadectwo Kwalifikacji
- Ubezpieczenie OC i Koszty Leczenia
- Kamizelkę ratunkową typu Agama zamontowaną do napędu
KOSZTY
Piloci PPG 3500 zł
Osoby towarzyszące 1800 zł
OPŁATY
Zadatek 1500 zł po decyzji wzięcia udziału w wyprawie
Pozostałą kwotę po dowozie sprzętu do Dęblina lub przelew w przypadku wysyłki sprzętu.
UWAGA
W przypadku nie odbycia się wyprawy z powodu zbyt małej ilości chętnych lub innych zdarzeń losowych uczestników, zadatek będzie zwrócony.
Prosimy jednak w miarę wcześnie poinformować o rezygnacji by nie wpłynęło to na plany urlopowe pozostałych uczestników.
DODATOWA INFORMACJA
Miejsca na sprzęt mamy dla 8 pilotów i tym samym tylu pilotów może wziąć udział, dla uczestników nie latających przewidujemy 10 miejsc'
TEL. 660 449 369

Bogusław Rojek

unread,
Mar 25, 2023, 2:06:42 PMMar 25
to
> DODATKOWA INFORMACJA
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages