Od kilku lat mam zaszczepioną aronię na jarząbie.
Ładnie się przyjęły szczepienia, porosły zdrowe gałęzie
i zaczęły owocować.
Nawet wykorzystywałam owoce aronii na przetwory.
Coś się podziało, bo od zeszłego roku nie doczekałam się owoców.
W tym roku zauważyłam, że liście słabo się rozwijają, zakręcają się
brzegi i podsychają.
Kwiaty zasychają w paczkach, nie rozwijają się.
https://photos.app.goo.gl/sYLHPQVWduEhKZap6
Czy koś miał takie objawy na aronii i może pomóc zidentyfikować przyczynę?
Pozdrawiam Krycha.
--
„Między duchem a materią pośredniczy matematyka.“ — Hugo Steinhaus