You do not have permission to delete messages in this group
Copy link
Report message
Show original message
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to
Klon z jasnymi liśmi - coś podobnego do Shirasawanum.
Rośni około 15lat. Po około 3latach od posadzenia obumarła część drzewka (po zimie) ale z czasem ładnie się zregenrowało i zagęściło. W tym roku po zimie obumarła prawie 1/3 drzewa.... i wygląda to średnio teraz...
Gdzie szukać przyczyny?
Zima nie była jakaś mega mroźna.
Pięń po odcięciu czysty wiec chyba nie choroba grzywowa.