Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Klon palmowy - czesciowo uschnal po zimie

5 views
Skip to first unread message

uciu

unread,
May 4, 2022, 8:46:11 AM5/4/22
to
Klon z jasnymi liśmi - coś podobnego do Shirasawanum.
Rośni około 15lat. Po około 3latach od posadzenia obumarła część drzewka (po zimie) ale z czasem ładnie się zregenrowało i zagęściło. W tym roku po zimie obumarła prawie 1/3 drzewa.... i wygląda to średnio teraz...
Gdzie szukać przyczyny?
Zima nie była jakaś mega mroźna.
Pięń po odcięciu czysty wiec chyba nie choroba grzywowa.

uciu
0 new messages