Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

cziułała ? :)

0 views
Skip to first unread message

Leszek

unread,
Jun 26, 2003, 3:45:33 PM6/26/03
to
Witam

Moja 2 letnia coreczka od 3 dni śpiewa non stop "cziułała" :) - babcia,
która się nią w ciagu dnia opiekuje powiedziała, że usłyszała to w
radiu - chciałbym jej kupic plyte z tym utworem - ale nie mam pojęcia
kto to wykonuje ? - nie moge trafic w radiu na ten kawalek :( Prosze
oswieccie mnie co to za piosenka (tytul) i kto jest jej wykonawca ???

Pozdrawiam
Leszek

Mirek Suchan

unread,
Jun 26, 2003, 3:55:33 PM6/26/03
to

Użytkownik "Leszek" <ar...@r-obbx.pbz.cy> napisał w wiadomości
news:bdfidd$hkd$1...@atlantis.news.tpi.pl...
> DJ Bobo - a tutuł taki właśnie "cziuałała" tylko napisane w języku ang.
lecz niepamiętam jak to sie dokłądnie pisze.


Madzia

unread,
Jun 26, 2003, 4:00:18 PM6/26/03
to

Użytkownik "Mirek Suchan" <suc...@poczta.fm> napisał w wiadomości
news:bdfj4a$pst$1...@atlantis.news.tpi.pl...
> pisze sie chihuahua :)


Leszek

unread,
Jun 26, 2003, 5:32:38 PM6/26/03
to
"Madzia" <mad...@op.pl> napisał w wiadomości
news:bdfjb0$hg4$1...@news.onet.pl...
> > pisze sie chihuahua :)

...dziekuje Wam bardzo! :)
pozdrawiam
leszek

Djatri von Morregainn

unread,
Jun 26, 2003, 6:59:58 PM6/26/03
to

To taka rasa psa :-)


Parhain terveisin!
--

.--.._..-'| singrid aka djatri
:_.;;_.,,:; dja...@metal.eu.org
;"';;""'' ; www.djatri.prv.pl
|_.:;_..-"' www.barsa.prv.pl

matryc

unread,
Jun 28, 2003, 8:06:09 AM6/28/03
to
> Moja 2 letnia coreczka od 3 dni śpiewa non stop "cziułała" :)

współczuje

--
Pozdrawiam
matryc

wojtek

unread,
Jun 28, 2003, 8:33:30 AM6/28/03
to
> > Moja 2 letnia coreczka od 3 dni śpiewa non stop "cziułała" :)
>
> współczuje

Twoja spiewala (bedzie spiewala) od razu arie Monserat Caballe? :)

Pozdrawiam
Wojtek


matryc

unread,
Jun 28, 2003, 10:30:43 AM6/28/03
to
>> współczuje
>
> Twoja spiewala (bedzie spiewala) od razu arie Monserat Caballe? :)

to był przecież żart ;p
ale odpowiedz też dobra :D

--
Pozdrawiam
matryc

Karolina W

unread,
Jun 28, 2003, 4:57:17 PM6/28/03
to


jejku :) jaka słodk mała sobie spiewa :)) ja mam nadrozwinięty instykt
macierzyński :)) a oni maja racje,że DJ Bobo i chihuahua... ale ja jeszcze
dodam,że ta piosenka jest tylko dostępna na dosyć badziewnie się
zapowiadajcej płycie "pocztówka z wakacji" z tanecznymi przebojami lata
(również starymi, jak np coco jambo, hehe). z tego,co sie orientuje, to
tylko tam właśnie :) więc zapowiada się niezły koncert :)
pozdrowienia dla małej i dla Ciebie
Karola


Gievix

unread,
Jun 29, 2003, 8:44:27 PM6/29/03
to

Użytkownik "Karolina W" <cocci...@wp.pl> napisał w wiadomości
news:bdkv4m$gm5$1...@nemesis.news.tpi.pl...
Jak dla mnie plyta jest w deche. Pokaz mi plytke gdzie za 29 zl bede mial
przeboje z dawnych lat chocby takie jak Acapulco hmmm???/ Zalezy co kto lubi
i co kto juz ma :)

--
Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Karolina W

unread,
Jul 2, 2003, 11:57:29 AM7/2/03
to

> > > Witam
> > >
> > > Moja 2 letnia coreczka od 3 dni śpiewa non stop "cziułała" :) -
babcia,
> > > która się nią w ciagu dnia opiekuje powiedziała, że usłyszała to w
> > > radiu - chciałbym jej kupic plyte z tym utworem - ale nie mam pojęcia
> > > kto to wykonuje ? - nie moge trafic w radiu na ten kawalek :( Prosze
> > > oswieccie mnie co to za piosenka (tytul) i kto jest jej wykonawca ???
> > >
> >
> >
> > jejku :) jaka słodk mała sobie spiewa :)) ja mam nadrozwinięty instykt
> > macierzyński :)) a oni maja racje,że DJ Bobo i chihuahua... ale ja
jeszcze
> > dodam,że ta piosenka jest tylko dostępna na dosyć badziewnie się
> > zapowiadajcej płycie "pocztówka z wakacji" z tanecznymi przebojami lata
> > (również starymi, jak np coco jambo, hehe). z tego,co sie orientuje, to
> > tylko tam właśnie :) więc zapowiada się niezły koncert :)
> > pozdrowienia dla małej i dla Ciebie
> > Karola
> >
> Jak dla mnie plyta jest w deche. Pokaz mi plytke gdzie za 29 zl bede mial
> przeboje z dawnych lat chocby takie jak Acapulco hmmm???/ Zalezy co kto
lubi
> i co kto juz ma :)

i co chce mieć ;)) a Acapulco tez lubię ;) chodziło mi o Coco jambo i Mambo
nr 5 i tym podobne, których nie znoszę... ale to kwestia gustu, oczywiście


0 new messages