Moja 2 letnia coreczka od 3 dni śpiewa non stop "cziułała" :) - babcia,
która się nią w ciagu dnia opiekuje powiedziała, że usłyszała to w
radiu - chciałbym jej kupic plyte z tym utworem - ale nie mam pojęcia
kto to wykonuje ? - nie moge trafic w radiu na ten kawalek :( Prosze
oswieccie mnie co to za piosenka (tytul) i kto jest jej wykonawca ???
Pozdrawiam
Leszek
...dziekuje Wam bardzo! :)
pozdrawiam
leszek
To taka rasa psa :-)
Parhain terveisin!
--
.--.._..-'| singrid aka djatri
:_.;;_.,,:; dja...@metal.eu.org
;"';;""'' ; www.djatri.prv.pl
|_.:;_..-"' www.barsa.prv.pl
współczuje
--
Pozdrawiam
matryc
Twoja spiewala (bedzie spiewala) od razu arie Monserat Caballe? :)
Pozdrawiam
Wojtek
to był przecież żart ;p
ale odpowiedz też dobra :D
--
Pozdrawiam
matryc
jejku :) jaka słodk mała sobie spiewa :)) ja mam nadrozwinięty instykt
macierzyński :)) a oni maja racje,że DJ Bobo i chihuahua... ale ja jeszcze
dodam,że ta piosenka jest tylko dostępna na dosyć badziewnie się
zapowiadajcej płycie "pocztówka z wakacji" z tanecznymi przebojami lata
(również starymi, jak np coco jambo, hehe). z tego,co sie orientuje, to
tylko tam właśnie :) więc zapowiada się niezły koncert :)
pozdrowienia dla małej i dla Ciebie
Karola
--
Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
> > > Witam
> > >
> > > Moja 2 letnia coreczka od 3 dni śpiewa non stop "cziułała" :) -
babcia,
> > > która się nią w ciagu dnia opiekuje powiedziała, że usłyszała to w
> > > radiu - chciałbym jej kupic plyte z tym utworem - ale nie mam pojęcia
> > > kto to wykonuje ? - nie moge trafic w radiu na ten kawalek :( Prosze
> > > oswieccie mnie co to za piosenka (tytul) i kto jest jej wykonawca ???
> > >
> >
> >
> > jejku :) jaka słodk mała sobie spiewa :)) ja mam nadrozwinięty instykt
> > macierzyński :)) a oni maja racje,że DJ Bobo i chihuahua... ale ja
jeszcze
> > dodam,że ta piosenka jest tylko dostępna na dosyć badziewnie się
> > zapowiadajcej płycie "pocztówka z wakacji" z tanecznymi przebojami lata
> > (również starymi, jak np coco jambo, hehe). z tego,co sie orientuje, to
> > tylko tam właśnie :) więc zapowiada się niezły koncert :)
> > pozdrowienia dla małej i dla Ciebie
> > Karola
> >
> Jak dla mnie plyta jest w deche. Pokaz mi plytke gdzie za 29 zl bede mial
> przeboje z dawnych lat chocby takie jak Acapulco hmmm???/ Zalezy co kto
lubi
> i co kto juz ma :)
i co chce mieć ;)) a Acapulco tez lubię ;) chodziło mi o Coco jambo i Mambo
nr 5 i tym podobne, których nie znoszę... ale to kwestia gustu, oczywiście