Luck napisał(a):
> No wiec piosenka jest wolna, melodyjna, spiewana przez panią o bardzo miłym
> głosie i jedyne co z niej zapamietałem to przewijające sie w refrenie słowa
> : "... prosze pana ..." Z gory dziekuje za pomoc
>
>
Nie wiem czy to o to chodzi? To jest dość stara piosenka, śpiewa ją
Sława Przybylska: "Proszę pana, proszę pana taka jestem zakochana,
proszę pana, proszę pana chodzę jak pijana od samego rana..."
Nie znam tytułu i nie wiem czy to o tę piosenkę chodziło, ale tylko to
mi do głowy przyszło.