Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

prosba o ID piosenki

0 views
Skip to first unread message

Luck

unread,
May 14, 2005, 6:48:07 PM5/14/05
to
No wiec piosenka jest wolna, melodyjna, spiewana przez panią o bardzo miłym
głosie i jedyne co z niej zapamietałem to przewijające sie w refrenie słowa
: "... prosze pana ..." Z gory dziekuje za pomoc


tommy di simone

unread,
May 14, 2005, 7:28:19 PM5/14/05
to
Luck napisał(a):

> No wiec piosenka jest wolna, melodyjna, spiewana przez panią o bardzo miłym
> głosie i jedyne co z niej zapamietałem to przewijające sie w refrenie słowa
> : "... prosze pana ..." Z gory dziekuje za pomoc
>
>
"Bo ja jestem - proszę pana - na zakręcie ?"
Krystyna Janda śpiewa.
Można poszukać miłego głosu również u Edyty Geppert

Luck

unread,
May 14, 2005, 7:45:23 PM5/14/05
to
> "Bo ja jestem - proszę pana - na zakręcie ?"
> Krystyna Janda śpiewa.
> Można poszukać miłego głosu również u Edyty Geppert

Dzieki za szybka odpowiedz ! O ten kawałek wlasnie mi chodziło :)


tersma

unread,
May 15, 2005, 3:19:59 PM5/15/05
to
Luck napisał(a):

> No wiec piosenka jest wolna, melodyjna, spiewana przez panią o bardzo miłym
> głosie i jedyne co z niej zapamietałem to przewijające sie w refrenie słowa
> : "... prosze pana ..." Z gory dziekuje za pomoc
>
>
Nie wiem czy to o to chodzi? To jest dość stara piosenka, śpiewa ją
Sława Przybylska: "Proszę pana, proszę pana taka jestem zakochana,
proszę pana, proszę pana chodzę jak pijana od samego rana..."
Nie znam tytułu i nie wiem czy to o tę piosenkę chodziło, ale tylko to
mi do głowy przyszło.
0 new messages