Utwór skomponował i skompilował DJ Dziadziuś, a na gitarze zagrałem ja,
tutaj dr Tasak. Nad miksem zapanował i o gitarę basową uzupełnił Paweł
Gawlik (nie wiem, czy nie był przypadkiem incognito ;) ).
Życzę eleganckiego odbioru i czekam na szczere pochwały, bo jak nie, to
żyleteczką - ciach !!! :-)
Dodaj jeszcze zajebisty! :) Mnie siem podoba.
Zdrówka
_eR_
...głośniki, na krzyż ? ;-)
--
Nie mam żadnych planów, a na twarde iryski jestem za nerwowy.
> http://mp3.msstudio.com.pl/cgi-bin/download.cgi?muzykamp3/Mendy.mp3
Tak to jest jak ktoś za dużo słuchał Zappy. :)
P.S. Zamawiam numer o Dodzie i Mandarynie.
--
jazzy [Krzysiek Inglik]
http://GuitarZone.org
GG # 7101960
Ale jajo!Dawnom się tak nie ubawił przy słuchaniu
totalblackdeath...cośtam,cośtam...metalu!!!
pozdrav - Hausen
> P.S. Zamawiam numer o Dodzie i Mandarynie.
czytalem w bravo ze tą drugą to łajtsnejk podrobil! scandal!
pozdr.
mm
3ss
--
"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi"
Hello Marian, tu Twój Wierny Fan i Pochlebca!
Wreszcie się doczekałem! Mam nadzieję, że wyznaczysz tym dziełem nowy
kierunek black-, death- (czy-jak-tam-si-to-nazywa) -metalu, może wtedy
będę wreszcie mógł słuchać tych jasełkowych porykiwań. Utwór jest
bardzo sugestywny (nie mogę opanować odruchu drapania) i łatwo
wpadający w ucho (goląc się żyleteczką podśpiewywałem: 'mendy, mendy,
tra-la-la'). Ponieważ zawiera także treści dydaktyczne (pochwała
czystości) jest to rzeczywiście Najlepsza Piosenka Na Świecie i
zasługuje na wpisanie do śpiewników polskich szkół i przedszkoli.
Jak zwykle gratuluję wszystkim artystom biorącym udział, choć
jednocześnie muszę powiedzieć, Marianie, że na gitarze się nie
napracowałeś, jak np. w Hippocampusie, Skidmarks, czy choćby w moich
ulubionych 'Mielonych Oczach' (przyjmij godnie tę surową, ale płynącą
z głębi serca krytykę). Chyba, że wkroczyłeś w nową fazę rozwoju
muzycznego, gdzie nie ma już miejsca dla młodzieńczych
'weedly-weedly-wee', a asceza formy wynika ze skupienia całej uwagi na
głębi artystycznego przekazu.
PS: chyba nareszcie mogę sobie pozwolić na poddanie moich głośników
testowi mocy. Piątek? Sobota? Przyszły tydzień?
--
Pozdr.
TomZ
Co ty palisz? ;-)))
Spokojna twoja rozczochrana. Ja p.... szczęka na ziemi i jeszcze sie nie
podniosła.
Pozdrawiam
Bartek Pyczek
--
pozdrawiam, krzysiek
gg: 1892475
+++++ www.gitarnik.prv.pl +++++
++++ www.archanger.4web.pl ++++
> Życzę eleganckiego odbioru i czekam na szczere pochwały, bo jak nie, to
> żyleteczką - ciach !!! :-)
Marianie, Twoja przepotworność zaiste wielka jest. :)
rewelacja :) forma mnie się kojarzy z Voodo Acid Stefana V.
zazdroszczę pomysłowości, słucham już trzeci raz i nie mogę wyjść z
podziwu :)
--
Pozdrawiam
tomek(int) /Kraków, Poland || RLU: 194893
Email: int[at]inet24[dot]pl || JID: int[at]jabberpl[dot]org
/* zvoní mi v uších! milý príteli, podívej se, cos udělal */
> Fajne toto :D
e toto to zupelnie inne klimaty!
pozdr. ;)
mm
zdroofka
charwel:)
5 dla Pawła za mix :)
To chyba po znajomości ;)
> "Mendy opanowały gniazdo Szatana, czyli Owłosione Dzieciątko":
> http://mp3.msstudio.com.pl/cgi-bin/download.cgi?muzykamp3/Mendy.mp3
tam do czarta! czat
pzdr!
jarek
--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
> Życzę eleganckiego odbioru i czekam na szczere pochwały, bo jak nie, to
> żyleteczką - ciach !!! :-)
Ehhhhhh, stare te chopy a gupie ;) Nie wiem tylko ile w zyciu trzeba przezyc
i jaki syf zobaczyc, zeby wymyslec tekst "Mendy opanowaly gniazdo szatana"
:)
--
Pozdrawiam whee...@go2.pl
www.yushutsusuru.info - amatorskie filmy.
gg:4331408
Ja bym tu zatrudnił na wokal Dietera Meyera z Yello ! ;-)
--
ankan
A jak?! Fachowym ruchem ;)
Skoro nalegasz... ;)
Dzięki za uznanie. Trochę to trwało, ale myslę, że było warto :)
> że na gitarze się nie
> napracowałeś, jak np. w Hippocampusie, Skidmarks, czy choćby w moich
> ulubionych 'Mielonych Oczach' (przyjmij godnie tę surową, ale płynącą
> z głębi serca krytykę). Chyba, że wkroczyłeś w nową fazę rozwoju
> muzycznego, gdzie nie ma już miejsca dla młodzieńczych
> 'weedly-weedly-wee', a asceza formy wynika ze skupienia całej uwagi na
> głębi artystycznego przekazu.
No właśnie - ostatnio poszłem w trochę inną stronę. Zresztą tych gitar w
nagraniu jest cała kupa ;) Część rzeczy słychać dopiero przy kolejnych
przesłuchaniach.
> PS: chyba nareszcie mogę sobie pozwolić na poddanie moich głośników
> testowi mocy. Piątek? Sobota? Przyszły tydzień?
Miło bardzo. Sie skomunikujemy na privie w tej sprawie :) Zasadniczo, chyba
wolałbym przyszły tydzień po wtorku.
Bo to jest taka piosenka trochę katastroficzna. Przecież Spielberga nie
musiały zjeść rekiny, żeby nakręcił "Szczęki" ;)
Swego czasu to powiedzenie było często używane przeze mnie :) Nadal je lubię
:D
Zdrówka
_eR_
> > Ehhhhhh, stare te chopy a gupie ;) Nie wiem tylko ile w zyciu trzeba
> przezyc
> > i jaki syf zobaczyc, zeby wymyslec tekst "Mendy opanowaly gniazdo
szatana"
> > :)
> Bo to jest taka piosenka trochę katastroficzna. Przecież Spielberga nie
> musiały zje¶ć rekiny, żeby nakręcił "Szczęki" ;)
"aaaaaa , wiem, mendy opanowaly twoje gniazdo, spokojna twoja rozczochrana"
no masakra po prostu :) No ale ten tekst to taki zyciowy jest to fakt ;)
A czy ja jestem Radosław Łajtsnejk? :)
--
<< Radek Chwieralski >> [ ra...@chwieralski.com ]
[ www.chwieralski.com ]
(lekcje real i gg) [ www.analog.art.pl ]
[ gadu-gadu: 990338 ] [ www.hetman.iq.pl ]
Radziu, to Ty w Whitesnake też grałeś? ;)
Nie podobało mi się, bo nie grali numerów ze Slip of the tongue na
koncertach, więc się przeniosłem do naszej rodzimiej kapelni hard&heavy. ;-)