Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Najnowszy przebój ;-)

26 views
Skip to first unread message

Przepotworny Marian

unread,
Jan 18, 2005, 5:35:00 PM1/18/05
to
Enigmatyczny, porażający i przestraszający projekt artystyczny pod nazwą
"DJ Dziadziuś & dr Tasak" w swoim debiutanckim superhicie pod arcydźwięcznym
tytułem
"Mendy opanowały gniazdo Szatana, czyli Owłosione Dzieciątko":
http://mp3.msstudio.com.pl/cgi-bin/download.cgi?muzykamp3/Mendy.mp3

Utwór skomponował i skompilował DJ Dziadziuś, a na gitarze zagrałem ja,
tutaj dr Tasak. Nad miksem zapanował i o gitarę basową uzupełnił Paweł
Gawlik (nie wiem, czy nie był przypadkiem incognito ;) ).

Życzę eleganckiego odbioru i czekam na szczere pochwały, bo jak nie, to
żyleteczką - ciach !!! :-)


adarth

unread,
Jan 18, 2005, 5:56:43 PM1/18/05
to
No tak... Przepotworny Marian <supermarian@[REMOVE]poczta.onet.pl>
nadał(-a):
[...]

> Enigmatyczny, porażający i przestraszający projekt artystyczny pod
> nazwą "DJ Dziadziuś & dr Tasak"

Dodaj jeszcze zajebisty! :) Mnie siem podoba.

Zdrówka
_eR_


grg

unread,
Jan 18, 2005, 6:21:19 PM1/18/05
to
Przepotworny Marian napisał(a):

> bo jak nie, to żyleteczką - ciach !!! :-)

...głośniki, na krzyż ? ;-)

--
Nie mam żadnych planów, a na twarde iryski jestem za nerwowy.

jazzy

unread,
Jan 18, 2005, 6:52:59 PM1/18/05
to

Użytkownik "Przepotworny Marian" <supermarian@[REMOVE]poczta.onet.pl>
napisał w wiadomości news:csk32u$a9p$1...@atlantis.news.tpi.pl...

> http://mp3.msstudio.com.pl/cgi-bin/download.cgi?muzykamp3/Mendy.mp3

Tak to jest jak ktoś za dużo słuchał Zappy. :)

P.S. Zamawiam numer o Dodzie i Mandarynie.


--
jazzy [Krzysiek Inglik]
http://GuitarZone.org
GG # 7101960


Hausen

unread,
Jan 18, 2005, 7:15:03 PM1/18/05
to
> Życzę eleganckiego odbioru i czekam na szczere pochwały, bo jak nie, to
> żyleteczką - ciach !!! :-)

Ale jajo!Dawnom się tak nie ubawił przy słuchaniu
totalblackdeath...cośtam,cośtam...metalu!!!

pozdrav - Hausen

MusicMan

unread,
Jan 18, 2005, 7:06:25 PM1/18/05
to
Użytkownik "jazzy" <jazzy...@op.pl_WYTNIJ> napisał

> P.S. Zamawiam numer o Dodzie i Mandarynie.

czytalem w bravo ze tą drugą to łajtsnejk podrobil! scandal!

pozdr.
mm


Przemko Skalec

unread,
Jan 19, 2005, 2:16:07 AM1/19/05
to
MusicMan napisał(a):

>>P.S. Zamawiam numer o Dodzie i Mandarynie.
>
> czytalem w bravo ze tą drugą to łajtsnejk podrobil! scandal!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Chwieral, podrabiałeś Mandarynę?

3ss
--
"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi"

Tomasz Zwiech

unread,
Jan 19, 2005, 3:40:28 AM1/19/05
to
Użytkownik "Przepotworny Marian" <supermarian@[REMOVE]poczta.onet.pl>
napisał w wiadomości news:csk32u$a9p$1...@atlantis.news.tpi.pl...

Hello Marian, tu Twój Wierny Fan i Pochlebca!
Wreszcie się doczekałem! Mam nadzieję, że wyznaczysz tym dziełem nowy
kierunek black-, death- (czy-jak-tam-si-to-nazywa) -metalu, może wtedy
będę wreszcie mógł słuchać tych jasełkowych porykiwań. Utwór jest
bardzo sugestywny (nie mogę opanować odruchu drapania) i łatwo
wpadający w ucho (goląc się żyleteczką podśpiewywałem: 'mendy, mendy,
tra-la-la'). Ponieważ zawiera także treści dydaktyczne (pochwała
czystości) jest to rzeczywiście Najlepsza Piosenka Na Świecie i
zasługuje na wpisanie do śpiewników polskich szkół i przedszkoli.
Jak zwykle gratuluję wszystkim artystom biorącym udział, choć
jednocześnie muszę powiedzieć, Marianie, że na gitarze się nie
napracowałeś, jak np. w Hippocampusie, Skidmarks, czy choćby w moich
ulubionych 'Mielonych Oczach' (przyjmij godnie tę surową, ale płynącą
z głębi serca krytykę). Chyba, że wkroczyłeś w nową fazę rozwoju
muzycznego, gdzie nie ma już miejsca dla młodzieńczych
'weedly-weedly-wee', a asceza formy wynika ze skupienia całej uwagi na
głębi artystycznego przekazu.

PS: chyba nareszcie mogę sobie pozwolić na poddanie moich głośników
testowi mocy. Piątek? Sobota? Przyszły tydzień?

--
Pozdr.
TomZ


D5

unread,
Jan 19, 2005, 6:08:39 AM1/19/05
to

Użytkownik "Przepotworny Marian" <supermarian@[REMOVE]poczta.onet.pl>
napisał

Co ty palisz? ;-)))

Spokojna twoja rozczochrana. Ja p.... szczęka na ziemi i jeszcze sie nie
podniosła.

Pozdrawiam

Bartek Pyczek


Gambit

unread,
Jan 19, 2005, 6:31:53 AM1/19/05
to

Użytkownik "Przepotworny Marian" <supermarian@[REMOVE]poczta.onet.pl>
napisał w wiadomości news:csk32u$a9p$1...@atlantis.news.tpi.pl...

> Enigmatyczny, porażający i przestraszający projekt artystyczny pod nazwą
> "DJ Dziadziuś & dr Tasak" w swoim debiutanckim superhicie pod
arcydźwięcznym
> tytułem
> "Mendy opanowały gniazdo Szatana, czyli Owłosione Dzieciątko":
> http://mp3.msstudio.com.pl/cgi-bin/download.cgi?muzykamp3/Mendy.mp3
>
Fajne toto :D

--
pozdrawiam, krzysiek
gg: 1892475
+++++ www.gitarnik.prv.pl +++++
++++ www.archanger.4web.pl ++++


D.

unread,
Jan 19, 2005, 7:08:18 AM1/19/05
to
rewelacja!!


kyrielejson

unread,
Jan 19, 2005, 9:20:57 AM1/19/05
to
Przepotworny Marian napisał(a):

> Życzę eleganckiego odbioru i czekam na szczere pochwały, bo jak nie, to
> żyleteczką - ciach !!! :-)

Marianie, Twoja przepotworność zaiste wielka jest. :)

tomek(int)

unread,
Jan 19, 2005, 10:13:48 AM1/19/05
to

rewelacja :) forma mnie się kojarzy z Voodo Acid Stefana V.
zazdroszczę pomysłowości, słucham już trzeci raz i nie mogę wyjść z
podziwu :)

--
Pozdrawiam
tomek(int) /Kraków, Poland || RLU: 194893
Email: int[at]inet24[dot]pl || JID: int[at]jabberpl[dot]org

/* zvoní mi v uších! milý príteli, podívej se, cos udělal */

MusicMan

unread,
Jan 19, 2005, 12:08:04 PM1/19/05
to
Użytkownik "Gambit" <gitar...@TEGOwp.pl> napisał

> Fajne toto :D

e toto to zupelnie inne klimaty!

pozdr. ;)
mm


charwel (Oo)==:::

unread,
Jan 19, 2005, 1:52:34 PM1/19/05
to
Piknie:)

zdroofka
charwel:)

5 dla Pawła za mix :)


Przepotworny Marian

unread,
Jan 19, 2005, 1:56:20 PM1/19/05
to
> 5 dla Pawła za mix :)

To chyba po znajomości ;)


jarek dobrzanski

unread,
Jan 19, 2005, 2:09:13 PM1/19/05
to
Przepotworny Marian <supermarian@[REMOVE]poczta.onet.pl> napisał(a):

> "Mendy opanowały gniazdo Szatana, czyli Owłosione Dzieciątko":
> http://mp3.msstudio.com.pl/cgi-bin/download.cgi?muzykamp3/Mendy.mp3

tam do czarta! czat

pzdr!
jarek

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Yazol

unread,
Jan 19, 2005, 2:23:19 PM1/19/05
to
Hartkorowy numer.


tech.Wheelman

unread,
Jan 19, 2005, 5:26:30 PM1/19/05
to
Użytkownik "Przepotworny Marian" <supermarian@[REMOVE]

> Życzę eleganckiego odbioru i czekam na szczere pochwały, bo jak nie, to


> żyleteczką - ciach !!! :-)

Ehhhhhh, stare te chopy a gupie ;) Nie wiem tylko ile w zyciu trzeba przezyc
i jaki syf zobaczyc, zeby wymyslec tekst "Mendy opanowaly gniazdo szatana"
:)

--
Pozdrawiam whee...@go2.pl
www.yushutsusuru.info - amatorskie filmy.
gg:4331408

ankan

unread,
Jan 19, 2005, 6:19:01 PM1/19/05
to
Yazol wrote:
> Hartkorowy numer.

Ja bym tu zatrudnił na wokal Dietera Meyera z Yello ! ;-)

--
ankan

Przepotworny Marian

unread,
Jan 20, 2005, 1:13:29 PM1/20/05
to
> ...głośniki, na krzyż ? ;-)

A jak?! Fachowym ruchem ;)


Przepotworny Marian

unread,
Jan 20, 2005, 1:12:54 PM1/20/05
to
> Dodaj jeszcze zajebisty! :)

Skoro nalegasz... ;)


Przepotworny Marian

unread,
Jan 20, 2005, 1:18:14 PM1/20/05
to
> Hello Marian, tu Twój Wierny Fan i Pochlebca! [...]

Dzięki za uznanie. Trochę to trwało, ale myslę, że było warto :)


> że na gitarze się nie
> napracowałeś, jak np. w Hippocampusie, Skidmarks, czy choćby w moich
> ulubionych 'Mielonych Oczach' (przyjmij godnie tę surową, ale płynącą
> z głębi serca krytykę). Chyba, że wkroczyłeś w nową fazę rozwoju
> muzycznego, gdzie nie ma już miejsca dla młodzieńczych
> 'weedly-weedly-wee', a asceza formy wynika ze skupienia całej uwagi na
> głębi artystycznego przekazu.

No właśnie - ostatnio poszłem w trochę inną stronę. Zresztą tych gitar w
nagraniu jest cała kupa ;) Część rzeczy słychać dopiero przy kolejnych
przesłuchaniach.


> PS: chyba nareszcie mogę sobie pozwolić na poddanie moich głośników
> testowi mocy. Piątek? Sobota? Przyszły tydzień?

Miło bardzo. Sie skomunikujemy na privie w tej sprawie :) Zasadniczo, chyba
wolałbym przyszły tydzień po wtorku.


Przepotworny Marian

unread,
Jan 20, 2005, 1:20:38 PM1/20/05
to
> Ehhhhhh, stare te chopy a gupie ;) Nie wiem tylko ile w zyciu trzeba
przezyc
> i jaki syf zobaczyc, zeby wymyslec tekst "Mendy opanowaly gniazdo szatana"
> :)

Bo to jest taka piosenka trochę katastroficzna. Przecież Spielberga nie
musiały zjeść rekiny, żeby nakręcił "Szczęki" ;)


adarth

unread,
Jan 20, 2005, 3:34:46 PM1/20/05
to
No tak... Przepotworny Marian <supermarian@[REMOVE]poczta.onet.pl>
nadał(-a):
[...]
> Skoro nalegasz... ;)

Swego czasu to powiedzenie było często używane przeze mnie :) Nadal je lubię
:D

Zdrówka
_eR_


tech.Wheelman

unread,
Jan 20, 2005, 4:02:39 PM1/20/05
to
Użytkownik "Przepotworny Marian" <supermarian@[REMOVE]

> > Ehhhhhh, stare te chopy a gupie ;) Nie wiem tylko ile w zyciu trzeba


> przezyc
> > i jaki syf zobaczyc, zeby wymyslec tekst "Mendy opanowaly gniazdo
szatana"
> > :)
> Bo to jest taka piosenka trochę katastroficzna. Przecież Spielberga nie

> musiały zje¶ć rekiny, żeby nakręcił "Szczęki" ;)

"aaaaaa , wiem, mendy opanowaly twoje gniazdo, spokojna twoja rozczochrana"
no masakra po prostu :) No ale ten tekst to taki zyciowy jest to fakt ;)

Radek Chwieralski

unread,
Jan 19, 2005, 11:13:58 AM1/19/05
to
>>>P.S. Zamawiam numer o Dodzie i Mandarynie.
>>
>> czytalem w bravo ze tą drugą to łajtsnejk podrobil! scandal!
> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
> Chwieral, podrabiałeś Mandarynę?
>

A czy ja jestem Radosław Łajtsnejk? :)


--
<< Radek Chwieralski >> [ ra...@chwieralski.com ]
[ www.chwieralski.com ]
(lekcje real i gg) [ www.analog.art.pl ]
[ gadu-gadu: 990338 ] [ www.hetman.iq.pl ]


Przemko Skalec

unread,
Jan 21, 2005, 1:36:16 PM1/21/05
to
Radek Chwieralski napisał(a):

>>>>P.S. Zamawiam numer o Dodzie i Mandarynie.
>>>
>>>czytalem w bravo ze tą drugą to łajtsnejk podrobil! scandal!
>>>
>>Chwieral, podrabiałeś Mandarynę?
>
> A czy ja jestem Radosław Łajtsnejk? :)
>>>>>>>>>>>>>>
No nie, miałem na myśli Scandal... ;>

Przepotworny Marian

unread,
Jan 21, 2005, 6:06:34 PM1/21/05
to
> A czy ja jestem Radosław Łajtsnejk? :)

Radziu, to Ty w Whitesnake też grałeś? ;)


Radek Chwieralski

unread,
Jan 24, 2005, 3:41:06 PM1/24/05
to
>> A czy ja jestem Radosław Łajtsnejk? :)
>
> Radziu, to Ty w Whitesnake też grałe¶? ;)
>

Nie podobało mi się, bo nie grali numerów ze Slip of the tongue na
koncertach, więc się przeniosłem do naszej rodzimiej kapelni hard&heavy. ;-)

0 new messages