Ostatni czasem męczyłem Was odnoście opinii nt. różnych powermikserów...
Różne miałem pomysły, ale jestem ostatecznie (na 95%) zdecydowany na
Phonic Powerpod 1062 Deluxe - parametry wręcz wymarzone jak na moje
potrzeby a i cena nie jest odstraszająca.
Podobno w 5 numerze muzyka (z roku 2005) był test tego powermiksera -
czy mógłbym prosić grupowiczów o skan tego testu - na pewno u kogoś się
znajdzie ta archiwalna gazetka...
No i jak zwykle proszę również o Wasze opinie na temat tego sprzętu. Być
może ktoś używa i się wypowie - szczególnie takie wypowiedzi będą dla
mnie cenne. Podpiąć chcę to do WHARFEDALE Pro LX-15.
Z góry dzięki za wszelaką pomoc i zainteresowanie tematem.
Dariusz Lekki