Uzytkownik "doktorski" <
dokt...@gmail.com> napisal w wiadomosci
news:82d898ee-d086-4cc8...@googlegroups.com...
> Jesli chodzi o sam material to powiedzialbym, ze jest to aluminium ze
> sredniej polki. Odlew, sprawia >wrazenie nieco twardszego niz zwykle,
> popularne alu ale bankowo nie jest to aluminium lotnicze, ergal >czy
> T6061.
Najpewniej to normalny silumin. Zastosowalbym temperature wyzarzania
odprezajacego, czyli miedzy 200-300 st. C. Potem zostaw zeby sobie wolno
ostygnelo.
--
Drzewo
www.moto-opinie.info - opinie na temat opon, kask�w i akcesori�w do
motocykla