Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Forum posiadaczy motocykli Kawasaki

0 views
Skip to first unread message

marcintt

unread,
Jun 1, 2007, 3:46:16 AM6/1/07
to Forum
Wejdz na forum www.mojekawasaki.pl
my wiemy najwięcej o tych motocyklach

Sqeeb

unread,
Jun 1, 2007, 6:42:44 AM6/1/07
to

Masz rozdwojenie jaźni? ;-)


Pozdrawiam,
Sqeeb

marcintt

unread,
Jun 1, 2007, 7:18:50 AM6/1/07
to
o co ci chodzi?
>
> Masz rozdwojenie jaźni? ;-)
>

Message has been deleted

olek

unread,
Jun 1, 2007, 7:24:17 AM6/1/07
to
marcintt napisał(a):

> o co ci chodzi?
>> Masz rozdwojenie jaźni? ;-)
>>
>
domyśl się ;)

olek

unread,
Jun 1, 2007, 7:24:35 AM6/1/07
to
marcintt napisał(a):
> o co ci chodzi?
>> Masz rozdwojenie jaźni? ;-)
>>
>
Ty też się domyśl ;)

Sqeeb

unread,
Jun 1, 2007, 10:24:07 AM6/1/07
to

marcintt: no offence, ale napisałeś w liczbie mnogiej tak jakby o sobie ;->


Pozdrawiam,
Sqeeb

KIBIC

unread,
Jun 1, 2007, 11:02:28 AM6/1/07
to

Użytkownik "marcintt" <mar...@mojekawasaki.pl> napisał w wiadomości
news:1180696730.6...@q66g2000hsg.googlegroups.com...


> o co ci chodzi?

Może o to, że Sqeeb jest niedowartościowanym młotkiem i musiał się na siłę
przyp.....


gildor

unread,
Jun 5, 2007, 1:58:55 AM6/5/07
to
marcintt pisze:

> Wejdz na forum www.mojekawasaki.pl
> my wiemy najwięcej o tych motocyklach

popsute. dzie moje konto?

--
- gildor
ZX9R'99 niebieeeeska, a nie zielona - WA
ARCH: http://groups.google.pl/group/pl.rec.motocykle?hl=pl&lr=
FAQ: http://www.riders.pl/wacko/wakka.php?wakka=MotocykloweFAQ&v=qvj
nie czyn jak ja czynie, tylko jak nauczam

piomay

unread,
Jun 5, 2007, 6:02:44 AM6/5/07
to
gildor napisał(a):

> popsute. dzie moje konto?

"W systemie nie istnieje użytkownik: piomay"

No dalbym glowe ze sie zapisalem. Do tego jeszcze kilka postow wyslalem...

hmmm


--
pozdrawiam
piomay & Kawasaki ZZR1100 D7
http://www.piomay.riders.pl
http://www.wiadomosci24.pl/autor/329930.html

gildor

unread,
Jun 5, 2007, 6:07:07 AM6/5/07
to
piomay pisze:

> gildor napisał(a):
>> popsute. dzie moje konto?
>
> "W systemie nie istnieje użytkownik: piomay"
> No dalbym glowe ze sie zapisalem. Do tego jeszcze kilka postow wyslalem...
>
> hmmm

tak i ja

bald

unread,
Jun 5, 2007, 5:45:54 PM6/5/07
to
gildor pisze:

> piomay pisze:
>> gildor napisał(a):
>>> popsute. dzie moje konto?
>>
>> "W systemie nie istnieje użytkownik: piomay"
>> No dalbym glowe ze sie zapisalem. Do tego jeszcze kilka postow
>> wyslalem...
>>
>> hmmm
>
> tak i ja
>

Bo wicie panowie... Tam jakaś awaria bazy była i cofnął się czas dla
tego forum o jakiś dzień :D Trza się zarejestrować znowu.
Dobrze, że wysłałem wtedy tylko 2 posty, to pamiętałem co pisałem he..

--
Kawasaki ER-5
bikepics.com/members/bald
picasaweb.google.com/lukasz885
lukasz885<at>gmail.com

marcintt

unread,
Jun 9, 2007, 3:31:00 AM6/9/07
to
baza padla i trzba bylo przywrocić z dnia wczesniej
sory

0 new messages