Masz rozdwojenie jaźni? ;-)
Pozdrawiam,
Sqeeb
marcintt: no offence, ale napisałeś w liczbie mnogiej tak jakby o sobie ;->
Pozdrawiam,
Sqeeb
> o co ci chodzi?
Może o to, że Sqeeb jest niedowartościowanym młotkiem i musiał się na siłę
przyp.....
popsute. dzie moje konto?
--
- gildor
ZX9R'99 niebieeeeska, a nie zielona - WA
ARCH: http://groups.google.pl/group/pl.rec.motocykle?hl=pl&lr=
FAQ: http://www.riders.pl/wacko/wakka.php?wakka=MotocykloweFAQ&v=qvj
nie czyn jak ja czynie, tylko jak nauczam
> popsute. dzie moje konto?
"W systemie nie istnieje użytkownik: piomay"
No dalbym glowe ze sie zapisalem. Do tego jeszcze kilka postow wyslalem...
hmmm
--
pozdrawiam
piomay & Kawasaki ZZR1100 D7
http://www.piomay.riders.pl
http://www.wiadomosci24.pl/autor/329930.html
tak i ja
Bo wicie panowie... Tam jakaś awaria bazy była i cofnął się czas dla
tego forum o jakiś dzień :D Trza się zarejestrować znowu.
Dobrze, że wysłałem wtedy tylko 2 posty, to pamiętałem co pisałem he..
--
Kawasaki ER-5
bikepics.com/members/bald
picasaweb.google.com/lukasz885
lukasz885<at>gmail.com