Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Skradziono Yamahę XTZ 750, Wrocław, Apanonar

0 views
Skip to first unread message

Rafik - delete1@wytnij_to.o2.pl

unread,
Mar 5, 2009, 10:05:50 AM3/5/09
to
Dotarło dzisiaj :(
"UWAGA! JEDNEMU Z NASZYCH KLUBOWICZÓW SKRADZIONO MOTOCYKL MARKI YAMAHA
XTZ 750, KOLOR: NIEBIESKO-ŻÓŁTY, NUMER RAMY: 3LD001402, ROCZNIK 1989.
GDYBYŚ MIAŁ JAKIEŚ INFORMACJE - ROSIMY O JAK NAJSZYBSZY KONTAKT POD
ADRESEM apan...@riders.pl LUB GG: 5711465 ! POMYŚL CO TY BYŚ ZROBIŁ,
GDYBY TO TOBIE KTOŚ UKRADŁ SPRZĘT, KTÓRY KOSZTOWAŁ CIĘ DUŻO PRACY I
CZASU..."

http://www.swbikers.pl/news.php

Pozdrawiam,

DarkDaro

unread,
Mar 8, 2009, 8:09:20 PM3/8/09
to
POMYŚL CO TY BYŚ ZROBIŁ,
GDYBY TO TOBIE KTOŚ UKRADŁ SPRZĘT, KTÓRY KOSZTOWAŁ CIĘ DUŻO PRACY I
CZASU..."

Myślę, że poszedłbym zgłosić na policję. Co więcej moge zrobić? Rzucic
klatwę na złodzieja ? A ten tekst to już chyba nie zbyt potrzebny? Chyba
każdy pomógłby bez tej watpliwej "zachęty" .

--


DarkDaro
ZX-6R `02 w kolorze blue
http://strony.aster.pl/darkdaro/


0 new messages