http://www.swbikers.pl/news.php
Pozdrawiam,
Myślę, że poszedłbym zgłosić na policję. Co więcej moge zrobić? Rzucic
klatwę na złodzieja ? A ten tekst to już chyba nie zbyt potrzebny? Chyba
każdy pomógłby bez tej watpliwej "zachęty" .
--
DarkDaro
ZX-6R `02 w kolorze blue
http://strony.aster.pl/darkdaro/