Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Subwoofer TANNOY M-SUB10

0 views
Skip to first unread message

Art

unread,
Feb 24, 2000, 3:00:00 AM2/24/00
to
Ciekawy jestem waszej opinii dotyczącej subwoofera TANNOY M-SUB10.
Czy jest godny uwagi ?
Czy warto za niego dać 1500 ?
Czy wystarczy do pomieszczenia 16m2 ?
Jak wypada w porównaniu z PARADIGM PDR 10 ?
Podobno TANNOY'e są bardzo awaryjne ?

Liczę na wasze opinie

Pozdrawiam,
A.K.


Art

unread,
Feb 24, 2000, 3:00:00 AM2/24/00
to

Ciekawy jestem waszej opinii dotyczącej subwoofera TANNOY M-SUB10.
Czy jest godny uwagi ?
Czy warto za niego dać 1500 zł ?

Cornolio

unread,
Feb 27, 2000, 3:00:00 AM2/27/00
to
Witam
Sam posiadam Tannoya (caly zestaw: 2xM3 2xM2 central msub10)
calosc chodzi wspaniale, bas z sub jest piekny, przeszywajacy


Użytkownik Art <try...@onet.pl> w wiadomości do grup dyskusyjnych
napisał:A7at4.34$WD....@news.tpnet.pl...

0 new messages