--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
A na jakich kolumnach stwierdziłeś, że jazgoczące?
Pozdrawiam,
--
Mirek
===============
Ten post celowo zawiera treści obraźliwe i prowokacyjne :-)
===============
Provocative content has been included intentionally :-)
===============
No właśnie, to chyba nie są najbardziej neutralne kolumny.
Może się okazać, że ten drugi wzmak, który na scherzach gra łagodnie, na
bardziej neutralnych kolumnach zagra zgaszonym dźwiękiem, a właśnie Sony
się lepiej wykaże. Może po prostu Scherza wymagają złagodzenia brzmienia
poprzez użycie odpowiedniego wzmaka.
Wzmacniacz który niesie "wszystko" obnaży kolumny grające ostro i stąd
wynikać może jego nieodpowiedniość do takich kolumn, ale nie znaczy to,
że wzmak jest zły.
A ja do swojego Sony 840 dostroiłem kolumny (Eltax) i jestem zadowolony.
Ale to był problem kolumn. Takie np. Tannoye M1 nie wymagają już żadnego
dostrojenia i grają na Sonym pięknie.
Pozdrawiam,