Pozdrawiam Grzegorz
Też się ostatnio nimi interesowałem i słuchałem kilku kolumn Koda & Goky.
Co prawda są zachwalane jako "amerykańskie", ale po bliższym przyjrzeniu
się okazuje się, że to dystrybutor, Gold-Sky Inc. jest firmą amerykańską,
a obie firmy: Koda i Goky mieszczą się w 100% w Hongkongu.
Słuchałem kolumn AK 46, AK 48 i Melody. Dźwięk był (bez przesady) straszny.
Kolumna Goky Melody ma u mnie tytuł najgorzej grającej kolumny jaką
słyszałem w 2000 roku.
AK 46 i 48 nie były _aż tak_ złe, ale też bardzo niedobre.
Dźwięk rozmyty, brzęczący, basy sflaczałe. Odradzam każdemu psu.
Ostatecznie za (prawie) te same pieniądze kupiłem mniejsze,
ale za to o niebo lepiej brzmiące Paradigm Monitor 3 v.2.
--
Pozdrowienia,
Slawek Mucha