Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Kolumny KODA !!!!!

0 views
Skip to first unread message

Transport Multi - Ex SA

unread,
Nov 20, 2000, 3:00:00 AM11/20/00
to

Jestem ciekaw waszych opinii na temat kolumn podłogowych firmy KODA
(dokładniej seria AK 48 ) ??


Pozdrawiam Grzegorz

Slawek Mucha

unread,
Nov 21, 2000, 3:00:00 AM11/21/00
to
"Transport Multi - Ex SA" <tran...@multiex.com.pl> wrote in message
news:8vb3ur$870$1...@news.tpi.pl...

>
> Jestem ciekaw waszych opinii na temat kolumn podłogowych firmy KODA
> (dokładniej seria AK 48 ) ??
>
>
> Pozdrawiam Grzegorz
>

Też się ostatnio nimi interesowałem i słuchałem kilku kolumn Koda & Goky.
Co prawda są zachwalane jako "amerykańskie", ale po bliższym przyjrzeniu
się okazuje się, że to dystrybutor, Gold-Sky Inc. jest firmą amerykańską,
a obie firmy: Koda i Goky mieszczą się w 100% w Hongkongu.

Słuchałem kolumn AK 46, AK 48 i Melody. Dźwięk był (bez przesady) straszny.
Kolumna Goky Melody ma u mnie tytuł najgorzej grającej kolumny jaką
słyszałem w 2000 roku.
AK 46 i 48 nie były _aż tak_ złe, ale też bardzo niedobre.
Dźwięk rozmyty, brzęczący, basy sflaczałe. Odradzam każdemu psu.

Ostatecznie za (prawie) te same pieniądze kupiłem mniejsze,
ale za to o niebo lepiej brzmiące Paradigm Monitor 3 v.2.


--
Pozdrowienia,
Slawek Mucha

0 new messages