W dniu 2011-09-04 21:14, Marcin Bielewicz pisze:
> W dniu 2011-09-02 15:52, ikov pisze:
>> W dniu 2011-09-01 22:17, Marcin Bielewicz pisze:
>>> W dniu 2011-08-31 21:42, MW pisze:
>>>> W dniu 8/31/11 5:51 PM, Marcin Bielewicz pisze:
>>>>> W dniu 2011-08-31 12:33, ikov pisze:
>>>>>> W dniu 2011-08-30 18:40, Marcin Bielewicz pisze:
>>>>>>> W dniu 2011-08-27 13:06, Jakub Danecki pisze:
>>>>>>>> Marcin Bielewicz wrote:
>>>>>>>>> W dniu 2011-08-25 11:23, ikov pisze:
>>>>>>>>>> W dniu 2011-08-24 17:11, Marcin Bielewicz pisze:
>>>>>>>>>>> W dniu 2011-08-22 15:59, ikov pisze:
>>>>>>>>>>>> W dniu 2011-08-21 11:30, Jakub Danecki pisze:
>>>>>>>>>>>>> ikov wrote:
>>>>>>>>>>>>>> W dniu 2011-08-19 09:54,
reda...@trzmiel.net pisze:
>>>>>>>>>>>>>>> Nie bądź osa - właź na Trzmiela!
>>>>>>>>>>>>>> To ja bez zaglądania cichutko puszczę bąka.
>>>>>>>>>>>>> To ja wsiadam na komara i odlatuję.
>>>>>>>>>>>> A co z Żukiem, uciekł?
>>>>>>>>>>> Z Żukowem?
>>>>>>>>>> Żukow zachorował na ciężką Berię, ale już zażywa specjalne
>>>>>>>>>> Trocki.
>>>>>>>>> "Pomnik Stalina w Pradze istnieje"
>>>>>>>> I zawsze będzie tykał.
>>>>>>> No nie przecież czasami brakuje prądu.
>>>>>> W wekach na zimę go trzymamy.
>>>>> Serio?
>>>> Nie, w amperach.
>>> W ampersach.
>> Za moich czasów liczono w tetrobajtach.
> Nie było takich czasów.
Były zanim sowiecki wyzwoliciel przybył.