mam takie pytanie: slyszalem/widzialem kiedys OTTO w piosence o Klossie i
Stirlitzu.
Chyba jedna z lepszych produkcji OTTO, IMHO. Czy jest mozliwe pobranie z
sieci, chociaz tekst...
Pozdrawiam,
X-Ray
Kurdę, miałem na starym dysku w mp3 i txt :(
Musiałeś przypominać? ;))
"On wie, że ja wiem, ja wiem, że on wie, on wie, że ja wiem, że on
wie..."
"Nagle wstaje ten (porucznik/major) ja go trafiam, on mnie trafia...
I zgineli, i zgineli, i tak zgineli Stirlitz i Kloss....."
:)
Jakbyś znalazł to daj znać - rozmarzyłem się ;)
---
pozdrawiam
lukasz....@l4.klubrp.prv.pl (ICQ: 113814762)
A moze na stronie kabaretu OTTO bedzie... qrcze... nie pamietam adresu
www.otto.netix.pl czy jakos tak ;-)
www.otto.pnet.pl
www.kabaretotto.pl
powinny zadzialac ;-)
Pozdrawiam
Maciej Lewczuk
***************
Future Network Polska
Redakcja CD-Action
51-670 Wrocław, ul. Dembowskiego 57/61
tel. (0 71) 345-21-38 w. 108, fax (0-71) 345-21-42
No to trzeba wystosowac petycje ogolnogrupowa do autorow i moze cos sie
zmieni... moze nawet wrzuca cos na grupowego FTPa ;-) Bracia i siostry...
piszmy ;-D
Nie mam mozliwosci zrobienia mp3, ale jakby komus sie chcialo to zrobic to
moge podeslac kasetke audio z ww. utworem ( zapis koncertu kabaretu OT.TO z
orkiestra Gornego )
Quentin
> Nie mam mozliwosci zrobienia mp3, ale jakby komus sie chcialo to zrobic to
> moge podeslac kasetke audio z ww. utworem ( zapis koncertu kabaretu OT.TO
z
> orkiestra Gornego )
Chętnie zrobię. Skontaktuj się na priva.
Pozdrowienia,
Jan Błaszczyński
email: j...@kompit.com.pl
------------------------------------------------------------
a jak kolega Jan zrobi to mp3, to ja zapisuję się jako pierwszy do
ściągnięcia...
pozdrawiam serdecznie życzliwych (po krótkim namyśle doszedłem do wniosku,
że czyli wszystkich)
pisaczy i czytaczy grupy.
X-Ray
> a jak kolega Jan zrobi to mp3, to ja zapisuję się jako pierwszy do
> ściągnięcia...
Witam !
Właśnie zrzuciłem to na ftp grupy
ftp://prhk.rotfl.eu.org/pub/prhk/incoming/
Bawcie się dobrze
Jacenty
Czyli co? Nie słać juz tej kasetki? No i czy wrzuciłeś wszystkie utwory z
dwóch kaset czy tylko piosenkę o którą chodzi w temacie?
Q
> Czyli co? Nie słać juz tej kasetki? No i czy wrzuciłeś wszystkie
> utwory z dwóch kaset czy tylko piosenkę o którą chodzi w temacie?
>
> Q
>
>
Ktoś prosił o tą piosenkę (Stirlitz i Kloss) - więc spełniłem dobry
uczynek :-) i podzieliłem się nią. Jeżeli ktoś by chcial wszystkie utwory
z dwóch kompaktów - nie ma sprawy jak znajdę trochę czasu to mogę je też
zgrać.
pozdrawiwm,
Jacenty
witam i pozdrawiam Jacentego , Quentina i innych dobrych ludzi z grupy,
dziekuję bardzo za OTTO, zabawa przednia,
miła niespodzianka, że na serwerku leżało sobie więcej kawałków...
bardzo dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam,
życzę miłego weekendu,
X-Ray