Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

OTTO - piosenka o 2 agentach

1 view
Skip to first unread message

X-Ray

unread,
Jul 13, 2001, 8:33:12 AM7/13/01
to
Witam,

mam takie pytanie: slyszalem/widzialem kiedys OTTO w piosence o Klossie i
Stirlitzu.
Chyba jedna z lepszych produkcji OTTO, IMHO. Czy jest mozliwe pobranie z
sieci, chociaz tekst...

Pozdrawiam,
X-Ray


Łukasz Nowicki

unread,
Jul 13, 2001, 9:34:51 AM7/13/01
to
Użytkownik "X-Ray" <xray...@interia.pl> napisał w wiadomości
news:9impfv$jdp$1...@news.tpi.pl...

> Chyba jedna z lepszych produkcji OTTO, IMHO. Czy jest mozliwe
pobranie z
> sieci, chociaz tekst...

Kurdę, miałem na starym dysku w mp3 i txt :(
Musiałeś przypominać? ;))

"On wie, że ja wiem, ja wiem, że on wie, on wie, że ja wiem, że on
wie..."

"Nagle wstaje ten (porucznik/major) ja go trafiam, on mnie trafia...
I zgineli, i zgineli, i tak zgineli Stirlitz i Kloss....."

:)

Jakbyś znalazł to daj znać - rozmarzyłem się ;)

---
pozdrawiam
lukasz....@l4.klubrp.prv.pl (ICQ: 113814762)


X-Ray

unread,
Jul 16, 2001, 2:29:22 AM7/16/01
to

> "Nagle wstaje ten (porucznik/major) ja go trafiam, on mnie trafia...
> I zgineli, i zgineli, i tak zgineli Stirlitz i Kloss....."
>
> :)
>
> Jakbyś znalazł to daj znać - rozmarzyłem się ;)
>
> ---
> pozdrawiam
> lukasz....@l4.klubrp.prv.pl (ICQ: 113814762)
>
>
Witam,
no tekst już znalazłem, nawet mi melodyjka swita...
Ale w pliku dzwiekowym - nie ma:-(((
A szkoda, szkoda....
Vice versa - jak zdobedziesz to pamietajk o mnie:)
pozdrawiam,
x-r


Maciek L./CD-Action

unread,
Jul 16, 2001, 2:50:09 AM7/16/01
to

Użytkownik "X-Ray" <xray...@interia.pl> napisał w wiadomości
news:9iu1ap$35a$1...@okapi.ict.pwr.wroc.pl...

>
> > "Nagle wstaje ten (porucznik/major) ja go trafiam, on mnie trafia...
> > I zgineli, i zgineli, i tak zgineli Stirlitz i Kloss....."

A moze na stronie kabaretu OTTO bedzie... qrcze... nie pamietam adresu
www.otto.netix.pl czy jakos tak ;-)
www.otto.pnet.pl
www.kabaretotto.pl

powinny zadzialac ;-)

Pozdrawiam
Maciej Lewczuk

***************
Future Network Polska
Redakcja CD-Action
51-670 Wrocław, ul. Dembowskiego 57/61
tel. (0 71) 345-21-38 w. 108, fax (0-71) 345-21-42


X-Ray

unread,
Jul 16, 2001, 5:10:43 AM7/16/01
to

Użytkownik "Maciek L./CD-Action" <maciej....@cdaction.com.pl> napisał w
wiadomości news:3b52...@news.vogel.pl...

>
> Użytkownik "X-Ray" <xray...@interia.pl> napisał w wiadomości
> news:9iu1ap$35a$1...@okapi.ict.pwr.wroc.pl...
> >
> > > "Nagle wstaje ten (porucznik/major) ja go trafiam, on mnie trafia...
> > > I zgineli, i zgineli, i tak zgineli Stirlitz i Kloss....."
>
> A moze na stronie kabaretu OTTO bedzie... qrcze... nie pamietam adresu
> www.otto.netix.pl czy jakos tak ;-)
> www.otto.pnet.pl
> www.kabaretotto.pl
>
a i owszem, adresy działaja, ale Otto jakoś niechętnie udostępnia swoją
twórczość internetowcom:-(
a mogli by wziąć dobry (najlepszy) przykład z HiFi...
pozdrawiam,
x-r


Maciek L./CD-Action

unread,
Jul 16, 2001, 7:53:20 AM7/16/01
to
Użytkownik "X-Ray" <xray...@interia.pl> napisał w wiadomości
news:9iuang$9jl$1...@news.tpi.pl...

> a i owszem, adresy działaja, ale Otto jakoś niechętnie udostępnia swoją
> twórczość internetowcom:-(
> a mogli by wziąć dobry (najlepszy) przykład z HiFi...
> pozdrawiam,
> x-r

No to trzeba wystosowac petycje ogolnogrupowa do autorow i moze cos sie
zmieni... moze nawet wrzuca cos na grupowego FTPa ;-) Bracia i siostry...
piszmy ;-D

Quentin

unread,
Jul 17, 2001, 2:37:05 AM7/17/01
to

Użytkownik "X-Ray" <xray...@interia.pl> napisał w wiadomości
news:9iu1ap$35a$1...@okapi.ict.pwr.wroc.pl...

> > "Nagle wstaje ten (porucznik/major) ja go trafiam, on mnie trafia...
> > I zgineli, i zgineli, i tak zgineli Stirlitz i Kloss....."
> >
> no tekst już znalazłem, nawet mi melodyjka swita...
> Ale w pliku dzwiekowym - nie ma:-(((

Nie mam mozliwosci zrobienia mp3, ale jakby komus sie chcialo to zrobic to
moge podeslac kasetke audio z ww. utworem ( zapis koncertu kabaretu OT.TO z
orkiestra Gornego )

Quentin

Jan Błaszczyński

unread,
Jul 17, 2001, 5:37:36 PM7/17/01
to
Użytkownik Quentin <quen...@poczta.onet.pl> w wiadomości do grup dyskusyjny
ch napisał:9j0qv9$m4b$1...@news.onet.pl...

> Nie mam mozliwosci zrobienia mp3, ale jakby komus sie chcialo to zrobic to
> moge podeslac kasetke audio z ww. utworem ( zapis koncertu kabaretu OT.TO
z
> orkiestra Gornego )

Chętnie zrobię. Skontaktuj się na priva.

Pozdrowienia,
Jan Błaszczyński
email: j...@kompit.com.pl
------------------------------------------------------------

X-Ray

unread,
Jul 18, 2001, 2:48:20 AM7/18/01
to

Użytkownik "Jan Błaszczyński" <j...@kompit.com.pl> napisał w wiadomości
news:9j2aru$h60$1...@news.tpi.pl...

> Użytkownik Quentin <quen...@poczta.onet.pl> w wiadomości do grup
dyskusyjny
> ch napisał:9j0qv9$m4b$1...@news.onet.pl...
>
> > Nie mam mozliwosci zrobienia mp3, ale jakby komus sie chcialo to zrobic
to
> > moge podeslac kasetke audio z ww. utworem ( zapis koncertu kabaretu
OT.TO
> z
> > orkiestra Gornego )
>
> Chętnie zrobię. Skontaktuj się na priva.

a jak kolega Jan zrobi to mp3, to ja zapisuję się jako pierwszy do
ściągnięcia...
pozdrawiam serdecznie życzliwych (po krótkim namyśle doszedłem do wniosku,
że czyli wszystkich)
pisaczy i czytaczy grupy.
X-Ray

Jacenty

unread,
Jul 19, 2001, 12:04:18 AM7/19/01
to
"X-Ray" <xray...@interia.pl> wrote in news:9j3b4h$edi$1...@news.tpi.pl:

> a jak kolega Jan zrobi to mp3, to ja zapisuję się jako pierwszy do
> ściągnięcia...

Witam !

Właśnie zrzuciłem to na ftp grupy
ftp://prhk.rotfl.eu.org/pub/prhk/incoming/

Bawcie się dobrze

Jacenty

Quentin

unread,
Jul 19, 2001, 3:26:58 AM7/19/01
to

Użytkownik "Jacenty" <m...@dot.net> napisał w wiadomości
news:Xns90E2E095C...@24.64.2.12...

> Właśnie zrzuciłem to na ftp grupy
> ftp://prhk.rotfl.eu.org/pub/prhk/incoming/

Czyli co? Nie słać juz tej kasetki? No i czy wrzuciłeś wszystkie utwory z
dwóch kaset czy tylko piosenkę o którą chodzi w temacie?

Q


Jacenty

unread,
Jul 19, 2001, 5:51:21 PM7/19/01
to
"Quentin" <quen...@poczta.onet.pl> wrote in
news:9j77a1$9er$1...@news.onet.pl:

> Czyli co? Nie słać juz tej kasetki? No i czy wrzuciłeś wszystkie
> utwory z dwóch kaset czy tylko piosenkę o którą chodzi w temacie?
>
> Q
>
>

Ktoś prosił o tą piosenkę (Stirlitz i Kloss) - więc spełniłem dobry
uczynek :-) i podzieliłem się nią. Jeżeli ktoś by chcial wszystkie utwory
z dwóch kompaktów - nie ma sprawy jak znajdę trochę czasu to mogę je też
zgrać.

pozdrawiwm,
Jacenty

X-Ray

unread,
Jul 20, 2001, 3:17:10 AM7/20/01
to
> Ktoś prosił o tą piosenkę (Stirlitz i Kloss) - więc spełniłem dobry
> uczynek :-) i podzieliłem się nią. Jeżeli ktoś by chcial wszystkie utwory
> z dwóch kompaktów - nie ma sprawy jak znajdę trochę czasu to mogę je też
> zgrać.
>
> pozdrawiwm,
> Jacenty

witam i pozdrawiam Jacentego , Quentina i innych dobrych ludzi z grupy,
dziekuję bardzo za OTTO, zabawa przednia,
miła niespodzianka, że na serwerku leżało sobie więcej kawałków...
bardzo dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam,
życzę miłego weekendu,
X-Ray

0 new messages