Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Re: smarkoFUn z sndroSraj 12 jako odtwarzacz dla szwendaczy

2 views
Skip to first unread message

Ewa

unread,
Nov 10, 2022, 2:36:26 PM11/10/22
to
W dniu 10.11.2022 o 18:59, Personalidade🇵🇹Onisciente pisze:
> Ewa wrote:
>> ale podobno już się ich nie używa, bo
>
>
>
>
>
>
> hahahahahahahahaha
>
> jest "tego" na terra tony, np. http://bit.do/odtwarzacz_z_wodotryskami
> cena przyzwoita w stosunku do parametrów i możliwości!

Gdy zepsuła się moja mp3-ka poszłam do najbliższego sklepu RTVEuroAGD
i tam mp3-jek nie było, a gdy zapytałam, to powiedzieli, że tylko
na specjalne zamówienie, bo już nikt ich nie kupuje. Każdy ma smartfona.

Pozdrawiam
Ewa

0 new messages