W dniu 10.11.2022 o 18:59, Personalidade🇵🇹Onisciente pisze:
> Ewa wrote:
>> ale podobno już się ich nie używa, bo
>
>
>
>
>
>
> hahahahahahahahaha
>
> jest "tego" na terra tony, np.
http://bit.do/odtwarzacz_z_wodotryskami
> cena przyzwoita w stosunku do parametrów i możliwości!
Gdy zepsuła się moja mp3-ka poszłam do najbliższego sklepu RTVEuroAGD
i tam mp3-jek nie było, a gdy zapytałam, to powiedzieli, że tylko
na specjalne zamówienie, bo już nikt ich nie kupuje. Każdy ma smartfona.
Pozdrawiam
Ewa