Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Re: Rodzima aplikacja elektronicznej poczty w 13 wersji androSraj'a

2 views
Skip to first unread message

ąćęłńóśźż

unread,
Mar 7, 2023, 4:06:46 AM3/7/23
to
Ma, bo mi się logo nie podoba, dbam o czystość rasową rozwiązań ;-).
Ale Andek 7.1.1 ma chyba natywny Mail, natomiast niektóre aplikacje go nie widzą (w rozwijanym menu opcji wysyłania maili np.
zapisanych danych).

Natomiast nie wiem jaka jest różnica w Andku 7.1.1 pomiędzy "Gmail" a "Gmail (Legacy)" - w niektórych apkach pod Andka np. w 'SMS
Backup & Restore' wyskakują jako opcja.


-----
> It has nothing to do with it

0 new messages