Tak, ale to jest pewnie po angielsku. W 6 misji, wszyscy mieszkańcy zostali
zarażeni nieuleczlna choroba i zamieniaja sie w nieumarlych. Trzeba
likwidowac skupiska tej zarazy, a wiec rozbijac domy i niestety prewencyjnie
likwidowac zarazonych (misja ma tytul Ubojnia czy cos tak). Oczywiscie w tym
samym czasie demon zla zarazonych ludzi przeksztalca w swoich
poplecznikow... dlatego jest tam dwie linie stanu.... zlikwidowani zarazeni
i zarazeni ktorzy przeszli na strone zlego demona. Wygrywa ten ktory ma
szybciej "zaliczone 100 osob"....
--
A.
---------------------------------------------------
"Zapewne wielu z Was zginie... ale jest to poswiecenie,
na ktore jestem gotow" - Lord Farquaad
--
Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/