ETR pisze:
> W dniu 09.09.2011 20:53, mrmisio pisze:
>> ETR pisze:
>>> W dniu 09.09.2011 20:14, ETR pisze:
>>>> witam,
>>>>
>>>> po włączeniu ps3 po kilku tygodniach nie użytkowania zniknęła ipla.
>>>> O co kamaon? Na forum ipli piszą żeby zgłosić się do sony...jaja jakieś
>>>> czy cos? Ma ktoś ten problem z iplą?
>>>>
>>>>
>>>> ETR
>>> ok dałem rade :)
>>
>> Co zrobiles?
>>
> dodalem nowego usera wylogowalem przelogowalem na starego i reset
> konsoli zadziaiałało
k...wa, niemal jak w windowsie ;)