flower
unread,Mar 10, 2014, 1:37:31 PM3/10/14You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to
Gram sobie, gram, męczę się okrutnie magiem i nadziwić się nie mogę jak
ludzie to przechodzą bezproblemowo. Okazuje się, że przechodzą, bo mają
lepsze sprzęty od kowala Karlsena. No tak, tylko w mojej wersji gry kowal
zginął już dość dawno i męczę się z dość podstawowym sprzętem - cholera, nic
się na to nie da poradzić, tylko muszę sobie kodami dodać ekwipunek?!