Pozdro Czarny...
Z tego co mi wiadomo to 1 wyszla tylko na playstation.
Dopiero potem, po sukcesie jedynki stwierdzili, ze poszerza rynek i 2 jak i
dalsze czesci zaczeli wydawac takze na PC.
> Z tego co mi wiadomo to 1 wyszla tylko na playstation.
i na Dreamcasta. Bo GBC nie liczę.
--
Maciej Kaczyński
http://www.poke.tk - POKE pierwsze polskie pismo poświęcone wyłącznie starym grom
: Saturday, January 10, 2004, 11:32:50 PM, Towar wrote:
:
:: Z tego co mi wiadomo to 1 wyszla tylko na playstation.
: i na Dreamcasta. Bo GBC nie liczę.
i na N-Gage.
--
[ akim 213<malpa>hot<kropa>pl]
[ o2: twe...@tlen.pl //> http://ngage.makii.pl ]
[ Poniedziałek & Środa od 20:00 - http://epoznan.net/radio.pls ]
[on air: Winamp stopped ]