Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Moj debiut na Onephoto

0 views
Skip to first unread message

Bartosz Raszke

unread,
Mar 23, 2000, 3:00:00 AM3/23/00
to
Czesc,
I nadszedl czas, zebyscie sie poznecali.
Nic specjalnie wyszukanego, ale jestem ciekaw reakcji.

Zapraszam
http://onephoto.e-net.pl/info.php3?id=541

Bartek

wojtek

unread,
Mar 23, 2000, 3:00:00 AM3/23/00
to

Czarek

unread,
Mar 23, 2000, 3:00:00 AM3/23/00
to
http://one.photo.e-net.pl/info2.php3?id=549


Armii Ludowej 15, Warszawa, sklep filatelistyczny ... Do d... z takim
debiutem :->

Czarek


ram

unread,
Mar 23, 2000, 3:00:00 AM3/23/00
to
Czarek nie rob tego :-) ,
tepie ostatnio komentarze nic nie uczace ,
uwazaj , bo i tobie sie oberwie :-)
napisz Co chcesz , zeby bylo lepiej , a nie narazaj czlowieka na koszty :-)
wiesz jakie znaczki sa drogie ?
ram ol


Użytkownik Czarek <fot...@qdnet.pl> w wiadomości do grup dyskusyjnych
napisał:38da8...@news.qdnet.pl...

Bartek Raszke

unread,
Mar 23, 2000, 3:00:00 AM3/23/00
to

Czarek <fot...@qdnet.pl> wrote in message news:38da8...@news.qdnet.pl...

> http://one.photo.e-net.pl/info2.php3?id=549
>
>
> Armii Ludowej 15, Warszawa, sklep filatelistyczny ... Do d... z takim
> debiutem :->
>
> Czarek

Przepraszam ?! ale nie bardzo rozumiem.
To komentarz taak? Tylko do czego?

Dziękuję wszytstkim, którym się chciało napisać coś w komentarzu.
To 9 to nie ja ?!! Ktos troszkę przesadził :-)))
Ale miło :-)

Bartek

wojtek

unread,
Mar 24, 2000, 3:00:00 AM3/24/00
to

Bartek Raszke <aba...@torun.pdi.net> wrote in message > To 9 to nie ja ?!!

Ktos troszkę przesadził :-)))
> Ale miło :-)

Sorry
zamiast "New Post" kliknelo mi sie "Reply Group", bylo to naprawde
przypadkowe.
Nie jestem stalym uczestnikiem grupy pl.rec.foto.art - zajrzalem tu po raz
pierwszy, zobaczylem pare "niusow", i podczas ogladania "Moj debiut ..."
postanowilem wyslac fotke. Stad znalazlo sie to w "odpowiedzi" - choc jak
widac po tytule zostal on wklepany. :-)
Ale milo, ze Tobie bylo milo ;-)

wojtek

T.W.

unread,
Mar 24, 2000, 3:00:00 AM3/24/00
to

Użytkownik Czarek <fot...@qdnet.pl> w wiadomości do grup dyskusyjnych
napisał:38da8...@news.qdnet.pl...

> http://one.photo.e-net.pl/info2.php3?id=549
>
>
> Armii Ludowej 15, Warszawa, sklep filatelistyczny ...

Sprzedajesz tam - jesli tak prosze nie spamowac grupy
;-)
Tomek
P.S. A tak powaznie to popieram ram ol -a

ram

unread,
Mar 24, 2000, 3:00:00 AM3/24/00
to

> Tomek
> P.S. A tak powaznie to popieram ram ol -a

Ale zdjecie Bartka mi tez nie lezy ,
plaskie swiatlo , a niestrosc kobiety jest taka albo za mala ,
albo za duza , w zaleznosci co sie komu podoba :-)
Tylko uwazam , ze nalezy motywowac wszelkie decyzje majace wplyw
na inne osoby .
Czarek pewnie to zrobi , jak wroci :-)
ram ol

Czarek

unread,
Mar 24, 2000, 3:00:00 AM3/24/00
to
Dobra, po raz kolejny, bo chyba nowych troche przybylo :-)

Zamiast robic kiepskie zdjecia wez sie lepiej za zbieranie znaczkow. Pod
podanym adresem miesci sie sklep filatelistyczny, obok komisu foto. Z jednej
strony oddasz sprzet, a za uzyskane pieniazki nabedziesz klaser i podstawowa
kolekcje znaczkow.

Dlaczego ... ? Bo w fotografii, to raczej nic nie osiagniesz ... :-> A w
filatelistyce mozesz ! :-)

Ja bym wolal poogladac Twoje znaczki niz zdjecia :-)

Nie bierz tego zbyt osobiscie :-) zdjecia mozesz robic, nawet jeszcze gorsze
:-) tylko po co je pokazywac ... ? :-)

Myslalem, ze wyklad o znaczkach, to juz klasyka, chyba jednak nie ... :-)))

Czarek

ram napisał(a) w wiadomości: ...

>Czarek nie rob tego :-) ,
>tepie ostatnio komentarze nic nie uczace ,
>uwazaj , bo i tobie sie oberwie :-)
>napisz Co chcesz , zeby bylo lepiej , a nie narazaj czlowieka na koszty :-)
>wiesz jakie znaczki sa drogie ?

>Użytkownik Czarek <fot...@qdnet.pl> w wiadomości do grup dyskusyjnych
>napisał:38da8...@news.qdnet.pl...
>> http://one.photo.e-net.pl/info2.php3?id=549

Bartek Raszke

unread,
Mar 25, 2000, 3:00:00 AM3/25/00
to

ram <meph...@mepha.com.pl> wrote in message
news:OVPC4.5218$4N.1...@news.tpnet.pl...

Zdjęcie nie koniecznie miało się podobać. Nie uważam też, że jest bardzo
dobre i takie tam.
Sam napisałem, że nie jest to nic specjalnego. Chciałem usłyszeć opinie
innych bo utknąłem między tym co mam mgliście w głowie, a tym co dostaję na
papierze.

Za wszystkie bardzo dziękuję. Szkoda, że nie chciało się wypowiedzieć
Czarkowi, tylko pojechał z tymi swoimi znaczkami :-)).
Bartek


0 new messages