Zapraszam
http://onephoto.e-net.pl/info.php3?id=541
Bartek
Armii Ludowej 15, Warszawa, sklep filatelistyczny ... Do d... z takim
debiutem :->
Czarek
Użytkownik Czarek <fot...@qdnet.pl> w wiadomości do grup dyskusyjnych
napisał:38da8...@news.qdnet.pl...
Przepraszam ?! ale nie bardzo rozumiem.
To komentarz taak? Tylko do czego?
Dziękuję wszytstkim, którym się chciało napisać coś w komentarzu.
To 9 to nie ja ?!! Ktos troszkę przesadził :-)))
Ale miło :-)
Bartek
Sorry
zamiast "New Post" kliknelo mi sie "Reply Group", bylo to naprawde
przypadkowe.
Nie jestem stalym uczestnikiem grupy pl.rec.foto.art - zajrzalem tu po raz
pierwszy, zobaczylem pare "niusow", i podczas ogladania "Moj debiut ..."
postanowilem wyslac fotke. Stad znalazlo sie to w "odpowiedzi" - choc jak
widac po tytule zostal on wklepany. :-)
Ale milo, ze Tobie bylo milo ;-)
wojtek
Sprzedajesz tam - jesli tak prosze nie spamowac grupy
;-)
Tomek
P.S. A tak powaznie to popieram ram ol -a
Ale zdjecie Bartka mi tez nie lezy ,
plaskie swiatlo , a niestrosc kobiety jest taka albo za mala ,
albo za duza , w zaleznosci co sie komu podoba :-)
Tylko uwazam , ze nalezy motywowac wszelkie decyzje majace wplyw
na inne osoby .
Czarek pewnie to zrobi , jak wroci :-)
ram ol
Zamiast robic kiepskie zdjecia wez sie lepiej za zbieranie znaczkow. Pod
podanym adresem miesci sie sklep filatelistyczny, obok komisu foto. Z jednej
strony oddasz sprzet, a za uzyskane pieniazki nabedziesz klaser i podstawowa
kolekcje znaczkow.
Dlaczego ... ? Bo w fotografii, to raczej nic nie osiagniesz ... :-> A w
filatelistyce mozesz ! :-)
Ja bym wolal poogladac Twoje znaczki niz zdjecia :-)
Nie bierz tego zbyt osobiscie :-) zdjecia mozesz robic, nawet jeszcze gorsze
:-) tylko po co je pokazywac ... ? :-)
Myslalem, ze wyklad o znaczkach, to juz klasyka, chyba jednak nie ... :-)))
Czarek
ram napisał(a) w wiadomości: ...
>Czarek nie rob tego :-) ,
>tepie ostatnio komentarze nic nie uczace ,
>uwazaj , bo i tobie sie oberwie :-)
>napisz Co chcesz , zeby bylo lepiej , a nie narazaj czlowieka na koszty :-)
>wiesz jakie znaczki sa drogie ?
>Użytkownik Czarek <fot...@qdnet.pl> w wiadomości do grup dyskusyjnych
>napisał:38da8...@news.qdnet.pl...
>> http://one.photo.e-net.pl/info2.php3?id=549
ram <meph...@mepha.com.pl> wrote in message
news:OVPC4.5218$4N.1...@news.tpnet.pl...
Zdjęcie nie koniecznie miało się podobać. Nie uważam też, że jest bardzo
dobre i takie tam.
Sam napisałem, że nie jest to nic specjalnego. Chciałem usłyszeć opinie
innych bo utknąłem między tym co mam mgliście w głowie, a tym co dostaję na
papierze.
Za wszystkie bardzo dziękuję. Szkoda, że nie chciało się wypowiedzieć
Czarkowi, tylko pojechał z tymi swoimi znaczkami :-)).
Bartek