> No ale na emule jak by się pojawił była bym w 7 niebie :)
Wiesz, eMula wlasnie wymeczylem i ... kicha. Jedno zrodlo z terascia jak w
postach wyzej.
Musisz poszukac gdzies "obok", ale o konkretach na priv. Zapraszam ;-)
Brakuje mi w TV, tesknie, za starymi, niemymi filmami z B.Keatonem,
H.Lloydem. Dlugo ida, ale juz obsmialem sie po pierwszym.
Nie kojarze "Heavenly Kid" - opowiedz troche, plis.
pzdr
Qiq
PS. Jak to sie dzieje, ze nie widze na pl.rec.film wszytskich swoich
wyslanych postow? A dochodza, bo widze odpowiedzi do nich z cytatami. Pisze
i czytam tylko z OE 6.0 via
news.onet.pl