Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

"Heavenly Kid, The" z 1985

0 views
Skip to first unread message

czaszka

unread,
Nov 21, 2004, 6:07:19 AM11/21/04
to
hej poszukuję tego filmu Ma może ktoś do sprzedania ....albo choćby do
przegrania , może ktoś wie gdzie znaleźć ten film w sieci + polskie napisy
Tytuł polski to "facet z nieba"

Bardzo zależy mi na tym filmie....

qiq

unread,
Nov 21, 2004, 9:58:42 AM11/21/04
to
Bardzo slaby dostep, ale jest nadzieja
eMule
ed2k://|file|The%20Heavenly%20Kid.WMV|414171|CEF22ED1B2E2B1191AE850899A18103
6|/
pzdr
Qiq
PS. Sorry za eMule


VatzU B

unread,
Nov 21, 2004, 10:40:52 AM11/21/04
to
>
ed2k://|file|The%20Heavenly%20Kid.WMV|414171|CEF22ED1B2E2B1191AE850899A18103

"|414171|" - cos malutki ten plik - 4MB?

pozdrawiam
VatzU


qiq

unread,
Nov 21, 2004, 11:27:51 AM11/21/04
to
Ano. Nawet 0,4MB (~400KB) i WMV
Qiq


czaszka

unread,
Nov 21, 2004, 3:50:10 PM11/21/04
to
qiq napisał(a):
ehh a juz się ucieszyłam ....może komuś gdzieś w wypożyczalni video ze
starociami rzucił się ten film w oczy ??
No ale na emule jak by się pojawił była bym w 7 niebie :)

qiq

unread,
Nov 21, 2004, 4:49:07 PM11/21/04
to
> No ale na emule jak by się pojawił była bym w 7 niebie :)
Wiesz, eMula wlasnie wymeczylem i ... kicha. Jedno zrodlo z terascia jak w
postach wyzej.
Musisz poszukac gdzies "obok", ale o konkretach na priv. Zapraszam ;-)
Brakuje mi w TV, tesknie, za starymi, niemymi filmami z B.Keatonem,
H.Lloydem. Dlugo ida, ale juz obsmialem sie po pierwszym.
Nie kojarze "Heavenly Kid" - opowiedz troche, plis.
pzdr
Qiq
PS. Jak to sie dzieje, ze nie widze na pl.rec.film wszytskich swoich
wyslanych postow? A dochodza, bo widze odpowiedzi do nich z cytatami. Pisze
i czytam tylko z OE 6.0 via news.onet.pl


0 new messages