Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Odbiór mieszkania a zgoda gminy na użytkowanie

0 views
Skip to first unread message

Jarosław Matejczuk

unread,
Apr 30, 2003, 3:12:39 PM4/30/03
to

Użytkownik "Matfiej" <mat...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:b8oejk$p44$1...@news.polbox.pl...
> Witam.
> Chciałem się dowiedzieć jak jest z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie
> bloku mieszkalnego. Czy deweloper powinien uzyskać takową przed oddawaniem
> mieszkań lokatorom, czy dopiero po przekazaniu tych mieszkań występuję do
> gminy. Czy na podstawie braku zgody gminy na użytkowanie budynku można
> odmówić przyjęcia mieszkania z winy dewelopera motywując że budowa jest
> niezakończona ??

oczywiście 2 razy tak
pzdr,
JarekM


Krzysztof Markowski

unread,
Apr 30, 2003, 4:43:34 PM4/30/03
to
Mój developer przekazywał mieszkania dłuuugo przed tym jak uzyskał
pozwolenie od gminy.
Takie są realia ...

--
pozdrawiam !
Krzysiek
http://osiedle-floriana.w.interia.pl
Nie staraj sie zrozumiec wszystkiego,
bo wszystko stanie sie niezrozumiale.


0 new messages