Użytkownik "Matfiej" <
mat...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:b8oejk$p44$1...@news.polbox.pl...
> Witam.
> Chciałem się dowiedzieć jak jest z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie
> bloku mieszkalnego. Czy deweloper powinien uzyskać takową przed oddawaniem
> mieszkań lokatorom, czy dopiero po przekazaniu tych mieszkań występuję do
> gminy. Czy na podstawie braku zgody gminy na użytkowanie budynku można
> odmówić przyjęcia mieszkania z winy dewelopera motywując że budowa jest
> niezakończona ??
oczywiście 2 razy tak
pzdr,
JarekM