> Jak przedstawia się sprawa montażu kuchni gazowej zakupionej
> w W-wie w EURO AGD lub w innych sklepach i gwarancji .Montaż musi być
> dokonany przez uprawnioną osobę , która podbija gwarancję (przy samodzielnym
> montażu jest nieważna). Jak to wygląda w praktyce i ile kosztuje? Czy przy
> dostawie przyjeżdża również montażysta?
Przywoza Ci kuchenke, dzwonisz po jakiegos instalatora z uprawnieniami,
gosc przychodzi, montuje, stawia pieczatke na gwarancji i bierze kase.
Numery telefonow znajdziesz np. www.pkt.pl ;-)
--
Pozdrawiam,
Edytka [edymon]
/wolę byc starą dupą niż młodym dupkiem/