Witam.
Kupiłem wlasnie taki playerek z microdyskiem 5 Gb i zaczely sie problemy...
Po pierwsze nie moge wgrac inaczej muzyki jak tylko przez orginalny soft tego jukeboxa
(AudioPhile), a i to nie zawsze chce dzialac... Kopiowanie plikow mp3 pod winxp do tego samego patalogu co z orginalnym softem powoduje tylko to ze player nie widzi plikow.
Sprzedawca twierdzi ze przed sprzedaniem sprawdzal player kopiujac kilkaset Mb plikow mp3 i chodzilo.... a u mnie nie chce..
Nawet z orginalnym softem playerowi blokuja sie niektore funkcje ( np, playlisty, equalizer, dyktafon i inne...), tak ze po wybraniu tej opcji tylko sprzetowy restart pomaga na zamrozenie playerka.
Tak mysle ze moze pliki mp3 musza spelniac jakies warunki.. chociaz pisze w instrukcji ze czyta i te z VBR do 320kB...Moze za szczegolowe idtagi...?
Moze wykasowalem jakies wazne pliki., a moze po prostu uszkodzone oprogramowanie..
Probowalem szukac upgrade w necie ale nic nie znalazlem...
Moze inni uzytkownicy tego playera maja jakies spostrzerzenia i mi pomoga,
BARDZO licze na Wasza pomoc bo sprzedawca sie na mnie wypiol ( chociaz dawal tydzien gwarancji rozruchowej bo playerek byl uzywany)....
Od razu informuje ze sprawdzalem player na 3 roznych kompach z winXp, na roznych kablach USB i zawsze tak samo. Jako PenDrive dziala wysmienicie! Zero problemow!
POMOZCIE
Pozdrawiam
Janusz
--------------= Posted using GrabIt =----------------
------= Binary Usenet downloading made easy =---------
-= Get GrabIt for free from http://www.shemes.com/ =-