Jak sądzę dodanie kwasu nie wchodzi w rachubę ?!?
W oczku to jest zapewne dużo wody. Powiedz najpierw może
jakie już masz pH i do jakiego chcesz zejść.
Ja u siebie w akwarium stosuję wodę destylowaną (powinna mieć pH=7,
ale nigdy nie jest idealnie i wiem z doświadczenia że zazwyczaj ma
od 5 do 6). No i chyba torf (wiem że na pewno twardość zmniejsza, a
więc pewnie też pH).
--
pozdrawiam
Adderek
#GG 1299742
Użytkownik "Maciej W" <add...@polbox.com> napisał w wiadomości
news:3F277DAF...@polbox.com...