Witam
Wszystko podobnoz sie da poza sztuczki z parasolem ;)
Tylko po co . Ja nawet odradzam Ci muszlowce . Ja muszlowce trzymam w
akwariach 225 litrow i 130 litrow [same]. Poprostu kup wieksze akwarium lub
zainteresuj sie np proporczykowcami . 50 litrowych akwariow uzywam dla siwzo
wycisnietych pysiow [dokladnie 55 litrowych ] . Narybek wielkosci 1,5 - 2,5
trzymam juz w 70 litrowych zbiornikach . Nie wyobrazam sobie trzymania
doroslych ryb w czyms takim .
pzdr
Emma Wislicka
Użytkownik "BBB" <
al...@is.lublin.pl> napisał w wiadomości
news:cvc3el$lfe$1...@atlantis.news.tpi.pl...
>
> Użytkownik "Froop" <
fr...@wp.pl> napisał w wiadomości
> news:cvc26r$dj5$1...@atlantis.news.tpi.pl...
>> Mam akwarium 50l o długości 50cm - da się w tym urządzić Malawi??
>
> Proponuje muszlowce,
> Co do wymagan pyskow -
www.malawi.pl> mozna sie zastanowic nad pielegniczkami (ale niewiele i male gatunki) -
>
www.apisto.pl> Albo zrobic to co ja ... czyli kupic 200 l (chociaz uwazam teraz ze za
> male
> akwa mam i chcialbym 375:), ale apetyt rosnie w miare jedzenia)
>
> Pozdrawiam
> Pawel
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>