Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Małe Malawi

0 views
Skip to first unread message

Froop

unread,
Feb 21, 2005, 2:21:28 AM2/21/05
to
Mam akwarium 50l o długości 50cm - da się w tym urządzić Malawi??

skl...@sklepmalawi.pl

unread,
Feb 21, 2005, 3:26:45 AM2/21/05
to
Witam
Wszystko podobnoz sie da poza sztuczki z parasolem ;)
Tylko po co . Ja nawet odradzam Ci muszlowce . Ja muszlowce trzymam w
akwariach 225 litrow i 130 litrow [same]. Poprostu kup wieksze akwarium lub
zainteresuj sie np proporczykowcami . 50 litrowych akwariow uzywam dla siwzo
wycisnietych pysiow [dokladnie 55 litrowych ] . Narybek wielkosci 1,5 - 2,5
trzymam juz w 70 litrowych zbiornikach . Nie wyobrazam sobie trzymania
doroslych ryb w czyms takim .
pzdr
Emma Wislicka
Użytkownik "BBB" <al...@is.lublin.pl> napisał w wiadomości
news:cvc3el$lfe$1...@atlantis.news.tpi.pl...
>
> Użytkownik "Froop" <fr...@wp.pl> napisał w wiadomości
> news:cvc26r$dj5$1...@atlantis.news.tpi.pl...

>> Mam akwarium 50l o długości 50cm - da się w tym urządzić Malawi??
>
> Proponuje muszlowce,
> Co do wymagan pyskow - www.malawi.pl
> mozna sie zastanowic nad pielegniczkami (ale niewiele i male gatunki) -
> www.apisto.pl
> Albo zrobic to co ja ... czyli kupic 200 l (chociaz uwazam teraz ze za
> male
> akwa mam i chcialbym 375:), ale apetyt rosnie w miare jedzenia)
>
> Pozdrawiam
> Pawel
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>


BBB

unread,
Feb 21, 2005, 2:42:45 AM2/21/05
to

Użytkownik "Froop" <fr...@wp.pl> napisał w wiadomości
news:cvc26r$dj5$1...@atlantis.news.tpi.pl...
> Mam akwarium 50l o długości 50cm - da się w tym urządzić Malawi??

Proponuje muszlowce,

Elfir

unread,
Feb 24, 2005, 6:06:28 PM2/24/05
to

> Maylandia livingstonii i Maylandia lanisticola - muszlowce z Malawi.
>
> A ja ostatnio zaliczyłam razbory do kąsaczy... ;)

Ech, jakos Maylandia nigdy nie skojarzyla by mi sie z muszlowcami. Ale i tk
dorasta do 10-12 cm, wiec jest za duza.

Elfir

Jackie

unread,
Feb 24, 2005, 5:55:59 PM2/24/05
to
Użytkownik "Elfir" <el...@poczta.fm> napisał w wiadomości
news:cvlksh$1qe$9...@nemesis.news.tpi.pl...
>
> > Proponuje muszlowce,
>
> W Malawi?

Maylandia livingstonii i Maylandia lanisticola - muszlowce z Malawi.

A ja ostatnio zaliczyłam razbory do kąsaczy... ;)

--
Jackie
http://www.akwaria.pl/krewetki


Elfir

unread,
Feb 24, 2005, 4:08:27 PM2/24/05
to

> Proponuje muszlowce,

W Malawi?

Elfir

Jackie

unread,
Feb 24, 2005, 6:04:36 PM2/24/05
to
Użytkownik "Elfir" <el...@poczta.fm> napisał w wiadomości
news:cvlmee$dun$1...@atlantis.news.tpi.pl...

>
> Ech, jakos Maylandia nigdy nie skojarzyla by mi sie z muszlowcami. Ale i
tk
> dorasta do 10-12 cm, wiec jest za duza.

Fakt.
--
Jackie
http://www.akwaria.pl/krewetki


0 new messages