Dismiss

Programista PHP / Warszawa

168 views

Paweł Gryz

unread,
Aug 21, 2012, 5:23:38 AM8/21/12
Westtech Sp. z o.o. (www.westtech.pl) jest producentem oprogramowania do
obsługi handlu. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Programista PHP (Warszawa)
Nr. ref WT/2012/IT/01

Opis stanowiska pracy:

- tworzenie aplikacji intranetowych
- dokumentacja tworzonego kodu
- wsparcie techniczne dla tworzonych aplikacji

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość PHP 5 (OOP)
- dobra znajomość SQL (wskazanie na PostgreSQL)
- dobra znajomość HTML/CSS
- dobra znajomość Javascript (jQuery)

Mile widziane:

- znajomość przynajmniej jednego framework'a PHP (poparta doświadczeniem)
- znajomość sytemu kontroli wersji SVN

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną poddani testowi, który
będzie
polegał na implementacji zadania z użyciem ww. technologii.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (CV) na adres
prac...@westtech.pl