Dismiss

Inżynier Oprogramowania Salesforce ( SFDC ) - Warszawa

23 views

mp.ja...@gmail.com

unread,
Aug 9, 2012, 4:52:24 AM8/9/12
to
Billennium Sp. z o.o.
Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu farmaceutycznego, posiadającego zespół rozwoju oprogramowania w Warszawie i w Poznaniu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier Oprogramowania SFDC.

Lokalizacja: Warszawa lub Poznań

Do głównych obowiązków osoby obejmującej owe stanowisko będzie należało:

Określanie, projektowanie, rozwijanie oraz wdrażanie oprogramowania typu low level dla systemów opartych na technologii instrumentacji oraz kontroli lub robotyce. Tworzenie złożonych algorytmów, np. dla procesów równoległych lub też rozdzielonych w systemach.

• Ocena nowych lub zmodyfikowanych wymogów dotyczących wykonalności oraz złożoności zagadnień technicznych, a także wpływu na bieżące lub planowane systemy, standardy oraz wskazówki,
• Badanie alternatywnych rozwiązań oraz weryfikacja ich wykonalności,
• Określanie wymaganych zasobów technicznych, architektury oprogramowania, interfejsu użytkownika oraz systemy baz danych,
• Tworzenie modeli dla danych, funkcji oraz/ lub obiektów,
• Ocena rozwiązań programowych z perspektywy ryzyka bezpieczeństwa, wdrożenie oraz wykonanie wymaganych procedur analizy ryzyka w systemach oprogramowania,
• Określanie oraz uzgadnianie poziomów usług dla utrzymania aplikacji.

Oferujemy:

• Udział w interesujących projektach,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia (m.in. Karta Multisport, Prywatna Opieka Medyczna)
Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języków programowania JAVA oraz .NET poparta min. 3 letnim doświadczeniem,
• Znajomość narzędzi: Salesforce.com Apex, VisualForce MVC, VF Witryny Force.com Migration Tool, SOQL, oparte na protokole SOAP i Web Services API metadanych,
• Dobra znajomość architektury Salesforce.com, Administracji oraz doświadczenie w wsparciu operacyjnym,
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych i koncepcji, w ​​tym bazy danych SQL oraz skryptów,
• Umiejętność tworzenia stron WWW, w tym HTML, CSS, JavaScript, DHTML, XML, Ajax,
• Bardzo dobra znajomość J.angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym zespole.

Mile widziane:
• Uzyskany certyfikat z obszaru: Salesforce.com Certified Developer,
• Doświadczenie w pracy w środowisku globalnym.

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres michal....@billennium.pl