Dismiss

Programista .Net

40 views

mp.ja...@gmail.com

unread,
Aug 9, 2012, 4:54:34 AM8/9/12
to
Lokalizacja: Warszawa bądź Poznań ( do wyboru)

Start: ASAP

Wstępny zakres obowiązków:

Projektowanie i implementacja szyny integracyjnej, która będzie integrowała kilka aplikacji SharePoint i .NET na serwerze BizTalk

Główne zadania:

Analiza problemów, trzeci poziom wsparcia, określanie oraz wdrażanie procedur przekazywania problemów na wyższe szczeble
Ocena nowych lub zmodyfikowanych wymogów dotyczących wykonalności oraz złożoności zagadnień technicznych, a także wpływu na bieżące lub planowane systemy, standardy oraz wskazówki (inżynieria wymagań)
Ocena złożoności oraz wpływu na bieżący/ planowany system
Badanie alternatywnych rozwiązań oraz weryfikacja ich wykonalności
Określanie wymaganych zasobów technicznych, architektury oprogramowania, interfejsu użytkownika oraz systemy baz danych
Tworzenie lub dobór najodpowiedniejszych metod, technik, standardów, wskazówek lub narzędzi dla opracowania oprogramowania.
Tworzenie modeli dla danych, funkcji oraz/ lub obiektów
Wdrażanie oprogramowania
Ocena rozwiązań programowych z perspektywy ryzyka bezpieczeństwa, wdrożenie oraz wykonanie wymaganych procedur analizy ryzyka w systemach oprogramowania
Określanie oraz uzgadnianie poziomów usług dla utrzymania aplikacji
Określanie wersji produktów, oprogramowania oraz ich wprowadzenie

Wymagania

· Bardzo dobre umiejętności programistycze i znajomość C# - bezwzględnie wymagana

· Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych i Test Driven Development - oczekiwane

· Aktywne doświadczenie ze wzorcami projektowymi

· Doświadczenie w projektach integracyjnych (na przykład BizTalk) - mile widziane, ale znacznie wyżej oceniana jest bardzo dobra znajomość .NET Framework oraz umiejętności programistyczne

· Doświadczenie z bibliotekami do mapowania obiektowo-relacyjnego (w szczególności Nhibernate) - oczekiwane

· Podstawowa znajomość SharePoint 2010 od strony programistycznej - mile widziane

· Doświadczenie z narzędziami do wykonywania testów jednostkowych, NUnit lub MSTest - wymagane

· Doświadczenie z bibliotekami mokującymi (MOQ) - mile widziane

· Doświadczenie z mapperami obiektowo-relacyjnymi (NHibernate) - mile widziane

· Doświadczenie z bibliotekami IoC (preferowany StructureMap) - mile widziane

· Znajomość języka angielskiego umożliwiająca bezproblemową komunikację w miedzynarodowym zespole

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres: michal....@billennium.pl